eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Słoneczne Wzgórza w Gdańsku. To już ostatnie nowe mieszkania

Słoneczne Wzgórza w Gdańsku. To już ostatnie nowe mieszkania

2020-10-27 13:47

Słoneczne Wzgórza w Gdańsku. To już ostatnie nowe mieszkania

Słoneczne Wzgórza finiszują © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Gdańsk Ujeścisko, zbieg ulic Warszawskiej i Kołodzieja. To właśnie pod tym adresem rozpoczęły się przygotowania do realizacji ostatniego, ósmego już etapu inwestycji Słoneczne Wzgórza.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi

Jak wynika z informacji dostarczonych przez Budner Inwestycje, w ostatnie fazie inwestycji Słoneczne Wzgórza zaplanowano powstanie czterech pięciokondygnacyjnych budynków, które pomieszczą około 200 nowych mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach od 31 do 82 metrów kwadratowych. Odpowiednie doświetlenie pomieszczeń mają zapewniać duże przeszklenia. Powierzchnię użytkową powiększać będą balkony i tarasy, z których mieszkańcy najwyższych kondygnacji będą mogli podziwiać panoramę Gdańska.

W podziemnej hali garażowej znajdą się 102 miejsca parkingowe, komórki lokatorskie i miejsca na rowery. Bezpośrednie otoczenie budynków zostanie zagospodarowane elementami małej architektury wkomponowanej w zieleń. Z myślą o najmłodszych na zielonym dziedzińcu zaprojektowano plac zabaw.

Okolica, w której powstają Słoneczne Wzgórza oferuje rozbudowaną infrastrukturę lokalną. Nie brakuje tu punktów handlowych, usługowych czy restauracji. W pobliżu funkcjonują publiczne i prywatne szkoły oraz przedszkola, przychodnie i apteki. Dobre położenie osiedla uzupełnia rozbudowana sieć dróg oraz linii komunikacji miejskiej, dzięki czemu mieszkańcy Słonecznych Wzgórz bez większego trudu powinni dostać się do centrum Gdańska, od którego dzieli ich zaledwie 5 km.

fot. mat. prasowe

Słoneczne Wzgórza - wizualizacja inwestycji

Okolice Słonecznych Wzgórz oferują rozbudowaną infrastrukturę lokalną


Inwestycja połączona jest z miastem licznymi liniami autobusowymi, znajdują się tam również dwie pętle tramwajowe oraz nowe, wielopasmowe drogi (al. Armii Krajowej i Nowa Bulońska).

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Słoneczne Wzgórza w Gdańsku. To już ostatnie nowe mieszkania

    karolinka / 2020-11-10 08:56:57

    Dla mnie przystań letnica jest bardzo atrakcyjnym osiedlem położonym w dobrej lokalizacji, na takich osiedlach zawsze się wygodnie mieszka odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: