eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Ursusie. Rusza II etap osiedla Ligia

Nowe mieszkania w Ursusie. Rusza II etap osiedla Ligia

2020-05-29 10:24

Nowe mieszkania w Ursusie. Rusza II etap osiedla Ligia

Ligia II © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Ligia. Takie imię nosiła jedna z bohaterek "Quo Vadis", nad którą opiekę roztaczał jej wierny sługa Ursus i tak też nazywa się budowane w Ursusie osiedle z portfolio firmy Profbud. Deweloper poinformował właśnie o rozpoczęciu sprzedaży II etapu inwestycji, w którym zaproponował klientom 78 nowych mieszkań.
Jak informuje Profbud, w II etapie osiedla Ligia II zaplanowano powstanie sześciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, który pomieści 78 nowych mieszkań w układzie dwu-, trzy- i czteropokojowym. Ich powierzchnie wynosić będą od 33 do 88 m². Wszystkie posiadać będą balkony lub tarasy, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków.

Wysokość nowych mieszkań w Ursusie sięgać ma ok. 2,70 m, co zagwarantuje ich dobre doświetlenie. Zróżnicowane układy mają z kolei dawać szerokie możliwości aranżacyjne.

Na mieszkańców czekać także będą m.in. miejsca postojowe, zlokalizowane w podziemnym garażu oraz parking dla rowerów. Deweloper zadbał także o małą architekturę – na osiedlu pojawi się patio, ławki oraz plac zabaw.

Nowe mieszkania usytuowane będzie przy ul. Kolorowej 17 w Ursusie – Skoroszach. W pobliżu osiedla znajdują się m.in. Centrum Handlowe Skorosze, przedszkola, szkoły oraz OSiR Ursus. Amatorów sportów i aktywnego wypoczynku ucieszy sąsiedztwo zielonych terenów – Parku Czechowickiego, Achera czy Hassów. Atutem lokalizacji jest jej dobre skomunikowanie z centrum za sprawą Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz dogodne połączenie z autostradą A2.

Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2021 roku.

fot. mat. prasowe

Ligia II - wizualizacja

W II etapie osiedla Ligia powstanie sześciokondygnacyjny budynek z 78 mieszkaniam


Osiedlu przyświeca hasło „W sercu Ursusa”, które ma oddawać zarówno przywiązanie mieszkańców do tej dzielnicy, ale również miłości, jaką Ursus darzył Ligię.

fot. mat. prasowe

Ligia II - wizualizacja 2

Nowy budynek usytuowany będzie przy ul. Kolorowej 17 w Ursusie – Skoroszach


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

5 4

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: