eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Katowicach. Ruszyła przedsprzedaż II etapu Ceglana Park

Nowe mieszkania w Katowicach. Ruszyła przedsprzedaż II etapu Ceglana Park

2020-10-21 11:14

Nowe mieszkania w Katowicach. Ruszyła przedsprzedaż II etapu Ceglana Park

Ceglana Park w Katowicach © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Develia rozpoczęła przedsprzedaż blisko 180 mieszkań należących do II etapu inwestycji Ceglana Park w Katowicach. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym kwartale. Ich zakończenie i przekazanie lokali nabywcom zaplanowano na III kwartał 2022 roku.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania w Ursusie. Rusza II etap osiedla Ligia

W ramach II etapu osiedla Ceglana Park powstaną dwa 3-piętrowe budynki. Do sprzedaży trafiły zarówno kompaktowe mieszkania 1-pokojowe, jak i przestronne 4-pokojowe i dwupiętrowe apartamenty z 50 mkw. tarasem na ostatniej kondygnacji. Budowa tej fazy inwestycji rozpocznie się lada dzień, a kolejne, które otrzymały już pozwolenie na budowę, będą uruchamiane sukcesywnie wraz z postępem sprzedaży.

Ceglana Park to osiedle, które łączy lokalizację w centrum miasta z bliskością terenów zielonych. Inwestycja jest położona w odległości 2 km od centrum Katowic i jednocześnie w sąsiedztwie dwóch dużych parków: Parku Kościuszki i Katowickiego Parku Leśnego. Lokalizacja przy ważnych arteriach drogowych umożliwia szybki wyjazd z miasta.

Koncepcja osiedla Ceglana Park jest inspirowana naturą - ponad połowę jego terenu stanowi zieleń i strefy rekreacji. Projektanci poświęcili szczególną uwagę otoczeniu budynków i częściom wspólnym, gdzie wykorzystane zostaną naturalne materiały i ekologiczne rozwiązania. Na osiedlu zaprojektowano aleje spacerowe, place zabaw, tężnię solankową oraz staw z pomostem. Aleja z pasem zieleni, która będzie przebiegać wzdłuż budynków oraz ograniczenie ruchu kołowego na terenie osiedla pozwolą utrzymać kameralny charakter inwestycji.

fot. mat. prasowe

Ceglana Park - wizualizacja

Na ostatnich kondygnacjach zaplanowano przestronne tarasy


Nowa odsłona inwestycji Ceglana Park cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, w związku z tym powiększyliśmy zakres II etapu osiedla. Planujemy realizację blisko 180 nowych mieszkań, choć pierwotnie zakładaliśmy, że powstanie ich 87. Przedsprzedaż wystartowała w lipcu, a już 70 mieszkań znalazło swoich nabywców – mówi Mirosław Kujawski, członek za-rządu Develii.

fot. mat. prasowe

Ceglana Park - wizualizacja 2

Na osiedlu zaprojektowano aleje spacerowe, place zabaw, tężnię solankową oraz staw z pomostem


oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Nowe mieszkania w Katowicach. Ruszyła przedsprzedaż II etapu Ceglana Park

    narinea / 2020-10-28 10:48:50

    Widziałam w Ursusie bardzo ładne osiedle które buduje Atal, nawet myślałam o tym żeby tam zamieszkać bo lokalizacja jest całkiem dobra, komunikacja z centrum miasta też jest ok odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: