eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi

Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi

2020-12-02 09:44

Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi

Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Gdańsk, ulica Skiby, pobliskie sąsiedztwo najszerszej piaszczystej plaży naszego wybrzeża. To właśnie pod tym adresem powstają nowe mieszkania z portfolio Grupy Robyg. Młode Stogi zaoferują kupującym 160 lokali usytuowanych w czterech trzypiętrowych budynkach. Zakończenie budowy pierwszego etapu inwestycji, w którym zaplanowano 78 lokali, nastąpić ma w III kwartale 2022 roku.

Przeczytaj także: Osiedle Życzliwa Praga. 103 nowe mieszkania w 3 etapie inwestycji

W pierwszym etapie inwestycji Robyg zaplanował 78 nowych mieszkań - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 26 mkw. po przestronniejsze, blisko 70-metrowe 4 pokoje. Najtańsze z lokali kosztują 245 000 zł.

Każde z nowych mieszkań posiadać będzie przestronny balkon, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Odpowiednie doświetlenie mają gwarantować duże okna, a poczucie przestrzeni - ponadstandardowa wysokość pomieszczeń. Lokale wyposażone będą w ROBYG SMART HOUSE – służący do zdalnego sterowania oświetleniem, multimediami i systemem bezpieczeństwa.

O bezpieczeństwo mieszkańców zadba system monitoringu osiedla w jakości HD, wideodomofon oraz sterowany pilotem szlaban wjazdowy.

Na terenie osiedla znajdzie się niemal 300 m2 terenów rekreacyjnych, w tym place zabaw i siłownia zewnętrzna do dyspozycji przyszłych mieszkańców. Z myślą o miłośnikach dwóch kółek ustawionych zostanie 160 stojaków rowerowych oraz stanowisko naprawy rowerów, a dla zmotoryzowanych przewidziano zarówno miejsca postojowe wewnątrz hali garażowej oraz zewnętrzne miejsca na terenie osiedla.

fot. mat. prasowe

Młode Stogi - wizualizacja inwestycji

Łącznie w ramach inwestycji powstanie 160 mieszkań


Okoliczne tereny zielone zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. W pobliżu inwestycji położony jest nadmorski las – w sercu którego znajduje się urokliwe jezioro Pusty Staw z niedawno powstałym pomostem widokowym. Prócz lasu można wybrać się na spacer brzegiem morza – po najszerszej, piaszczystej plaży w Polsce. Jeśli zaś komuś przyjdzie ochota na przejażdżkę rowerową na Stare Miasto, to dotrze tam w ok. 15 minut.

W pobliżu osiedla znajduje się też boisko sportowe, pływalnia, studio fitness oraz klub wioślarski z rozbudowanym zapleczem sportowym i ofertą zajęć dla młodzieży i dorosłych.

Przemyślana inwestycja w prężnie rozwijającej się dzielnicy


Okolica oferuje przyszłym mieszkańcom łatwy dostęp do niezbędnych na co dzień udogodnień. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa oraz przychodnia zdrowia. Wszędzie tam dotrzemy pieszo w zaledwie kilka minut.

Dzielnica posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowo-komunikacyjną. W pobliżu osiedla przebiega szeroka ul. Stryjewskiego ze zmodernizowaną linią tramwajową. Do najbliższego przystanku prowadzi niemal prosty odcinek drogi, którego przebycie pieszo zajmie ok. 3 minut. Do centrum miasta można także bez problemu dotrzeć autobusem czy dojechać rowerem, korzystając z nowopowstałej ścieżki rowerowej. Dla zmotoryzowanych dodatkowym udogodnieniem będzie możliwość przejazdu tunelem pod Martwą Wisłą, którym podróż znacząco podnosi komfort i skraca do 15 minut czas dotarcia na gdańskie Przymorze.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (2)

  • Re: Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi

    karolinka / 2020-12-12 21:39:34

    Właśnie w nieruchomości planuję zainwestować i chcę kupić apartament inwestycyjny z widokiem na morze na osiedlu Modern Tower w Trójmieście, uważam że to świetna inwestycja odpowiedz ] [ cytuj ]

  • Re: Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi

    robertgr / 2021-10-08 10:24:27

    Super, bardzo mi się podobają Nowe Stogi - szukaliśmy długo mieszkania dla siebie i postanowiliśmy, że to będize właśnie to osiedle :) Nie możemy się doczekać odbioru kluczy! odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: