eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Szumilas od ROBYG - kolejny etap

Osiedle Szumilas od ROBYG - kolejny etap

2021-10-21 13:23

Osiedle Szumilas od ROBYG - kolejny etap

Osiedle Szumilas od ROBYG - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

W Kowalach, przy ul. Magazynowej powstaje kolejny etap osiedla Szumilas. Inwestycja mieszkaniowa od ROBYG to 3-piętrowe domy rodzinne z dostępem do prywatnego 2-hektarowego lasu.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi

Szumilas to osiedle dla wszystkich, którzy cenią sobie kontakt z naturą, a zarazem lubią wygodę życia związaną z mieszkaniem w mieście - mówi Anna Wojciechowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu - Kameralne osiedle wtulone w przyrodę z dostępem do prywatnego lasu, powstające w Kowalach to niezwykle ciekawa i unikalna propozycja. Jeszcze w październiku do sprzedaży trafi kolejny etap osiedla, w którym pojawi się 49 mieszkań 1- do 4-pokojowych z widokiem na otaczającą zieleń w atrakcyjnych cenach. Lokale będą dostępne w metrażach od 33 do 74 m2 – dodaje.

Osiedle Szumilas składa się z kameralnych, 3-piętrowych domów wielorodzinnych z bogatą infrastrukturą rekreacyjną oraz dostępem do prywatnego lasu. Osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum Gdańska i dzielnicami południowymi.

W bezpośrednim pobliżu znajduje się nowa gdańska Szkoła Metropolitalna oraz bogata sieć przedszkoli zapewniając rodzicom dostęp do usług edukacyjnych. Rejon ten także intensywnie rozwija się pod względem dostępności lokali usługowych. Sklepy, salony piękności i inne usługi pozwalają mieszkańcom w łatwy sposób zapewnić sobie wszystkie niezbędne potrzeby codziennego życia. Większe zakupy, mieszkańcy osiedla będą mogli zrealizować w pobliskim Centrum Handlowym Kowale czy cieszącym się popularnością Designer Outlet Gdańsk.

fot. mat. prasowe

Osiedle Szumilas od ROBYG - wizualizacja 2

Osiedle Szumilas wyróżnia kameralna zabudowa nowoczesnych, 3-piętrowych domów wielorodzinnych


Szumilas to inwestycja w bezpośrednim otoczeniu lasów, stawów, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody „Bursztynowa Góra” oraz licznych ścieżek rekreacyjnych w Jarze Reknicy, w tym wokół jeziora Otomin. W obrębie samego osiedla do dyspozycji mieszkańców będą ścieżki rekreacyjne, place zabaw dla najmłodszych czy planowane boisko sportowe oraz zewnętrzna siłownia. Dużym atutem osiedla będą również ponadprzeciętne odległości między budynkami, które zapewnią rodzinom tak potrzebny spokój i intymność oraz bogactwo różnorodnej roślinności, terenów rekreacyjnych i atrakcyjne przestrzenie wspólne. W okolicy nie zabraknie ścieżek umożliwiających rowerowe przejażdżki lub długie, rodzinne spacery. Na terenie inwestycji znajdują się 2 naturalne zbiorniki wodne. W kolejnych etapach osiedla powstanie wokół nich przyjazna przestrzeń do rodzinnej rekreacji. Z okna natomiast roztaczać się będzie widok na prywatny las.

fot. mat. prasowe

Osiedle Szumilas - wizualizacja 3

W kolejnym etapie powstanie 49 mieszkań 1- do 4-pokojowych.


Bliskość trójmiejskiej obwodnicy zapewni doskonałą komunikację nie tylko z samym Gdańskiem, ale także z całym Trójmiastem. Komunikację w przyszłości usprawnią dodatkowo połączenia kolejowe, między innymi planowana budowa nowej nitki II etapu Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która ma połączyć południowe dzielnice Gdańska z sąsiednimi miejscowościami. Kolejne inwestycje drogowe takie jak rozbudowa trasy S7, w ramach której powstanie dodatkowy wyjazd na obwodnicę w kierunku Łodzi, pozwolą jeszcze sprawniej komunikować się w obrębie metropolii. Biuro Sprzedaży inwestycji Szumilas mieści się przy ul. Piekarniczej 3 w Gdańsku.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: