eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kolejny etap osiedla Praga Piano w Warszawie w sprzedaży

Kolejny etap osiedla Praga Piano w Warszawie w sprzedaży

2024-02-09 00:20

Kolejny etap osiedla Praga Piano w Warszawie w sprzedaży

Praga Piano - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Grupa ROBYG otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę kolejnego etapu osiedla Praga Piano w Warszawie. W ramach inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Podskarbińskiej powstanie łącznie 218 mieszkań.

Przeczytaj także: Kolejny etap Royal Residence na warszawskim Wilanowie już w sprzedaży

Osiedle Praga Piano jest zlokalizowane na Pradze Południe, przy ulicy Podskarbińskiej, w bliskim sąsiedztwie innych projektów ROBYG: Praga Arte i Praga Deco. W ramach projektu powstają niskie, czteropiętrowe budynki z podziemnymi garażami, a w nich funkcjonalne 1, 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania. Mieszkania są już dostępne w sprzedaży, a ceny zaczynają się od 14,5 tys. zł za m2.

Lokalizacja inwestycji powinna zadowolić wszystkich, którzy cenią sobie spokojną okolicę, ale też nie chcą tracić czasu na dojazdy. Sprawną komunikację zapewnią liczne linie autobusowe i tramwajowe, a planowaną stację III linii metra od osiedla będzie dzieliło jedynie 300 metrów.

Na przestrzeni ostatnich lat Praga Południe została objęta miejscowym planem rewitalizacji i stopniowo przywracana jest jej tożsamość. Tereny po fabrykach zyskują nowy charakter dzięki transformacji ich w modne miejsca spotkań, powstają nowe kawiarnie, osiedla mieszkaniowe, budowane są nowe ulice, zaś stare są modernizowane.

fot. mat. prasowe

Praga Piano - wizualizacja 1

W ramach projektu powstają niskie, czteropiętrowe budynki z podziemnymi garażami.


Widzimy spory popyt na mieszkania i notujemy wysoką dynamikę sprzedaży od początku 2024 roku. Staramy się w związku z tym wprowadzić do sprzedaży jak najwięcej lokali. W ostatnich latach Praga zyskała sławę artystycznej dzielnicy, a młodzi ludzie coraz chętniej kupują tu mieszkania. Przyciąga ich niepowtarzalny klimat, kultowe kluby i kawiarenki, a także dobre restauracje, teatr, muzea i liczne atrakcje kulturalne. Osiedle Praga Piano wpisuje się w ten klimat. Elewacje są w stonowanej kolorystyce bieli i szarości, stosujemy też farby antysmogowe. Do budynku poprowadzi indywidualnie zaprojektowane, reprezentacyjne lobby wejściowe, wykończone materiałami wysokiej jakości. Na osiedlu zaplanowaliśmy stację ładowania aut elektrycznych, a dodatkowo jest możliwość montażu indywidualnych ładowarek w hali garażowej. Oprócz zewnętrznych stojaków na rowery przewidziane jest miejsce do ich przechowywania w hali garażowej. Teren wokół budynków został zaprojektowany przez architektów krajobrazu, z dużym nasyceniem zieleni – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie ROBYG.

fot. mat. prasowe

Praga Piano - wizualizacja 2

Do budynku poprowadzi indywidualnie zaprojektowane, reprezentacyjne lobby wejściowe, wykończone materiałami wysokiej jakości.


Na Pradze Południe znajduje się też jeden z największych zabytkowych parków Warszawy – Park Skaryszewski wraz z Jeziorkiem Kamionkowskim. Zajmuje ponad 55 hektarów i jest idealnym miejscem na rodzinne spacery, czy wypady ze znajomymi.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Kolejny etap osiedla Praga Piano w Warszawie w sprzedaży

    karolinka / 2024-02-19 14:41:15

    Z tego co widziałam to na Białołęce jest bardzo fajnie teraz zamieszkać, buduje się tam sporo fajnych osiedli, w tym zakątek harmonia, widziałam że jeszcze kilka atrakcyjnych mieszkań tam zostało odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: