eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Sady Ursynów z pozwoleniem na budowę

Osiedle Sady Ursynów z pozwoleniem na budowę

2022-03-21 12:00

Osiedle Sady Ursynów z pozwoleniem na budowę

Osiedle Sady Ursynów - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę osiedla Sady Ursynów. Inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu Toru Wyścigów Konnych "Służewiec". Łącznie w 6 etapach ma powstać ponad 600 mieszkań.

Przeczytaj także: Rytm Mokotowa: nowe mieszkania od Robyg

Osiedle Sady Ursynów będzie się składać z kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się ponad 600 mieszkań z ogródkami, tarasami i balkonami. Osiedle otoczone będzie przestrzeniami parkowymi z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową, będzie chronione i monitorowane. Do dyspozycji mieszkańców będzie także funkcjonalne zaplecze handlowe i usługowe.

Tereny wokół budynków zostały zaprojektowane w wysokim standardzie, z dużym nasyceniem zieleni i bogatych w nasadzenia drzew owocowo-ozdobnych (stąd też nazwa osiedla „Sady Ursynów”), powstaną drogi, chodniki, elementy małej architektury oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Budynki mają elewację w stonowanej kolorystyce bieli i szarości ze stolarką okienną w kolorze ciemnego antracytu oraz szklane balustrady balkonów wykończone grafitowymi elementami. Do wszystkich lokali zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa i telewizyjna i wszystkie zostaną wyposażone, bez dodatkowych opłat, w system Smart House by Keemple.

fot. mat. prasowe

Osiedle Sady Ursynów - wizualizacja

Łącznie na osiedlu w 6 etapach powstanie ponad 600 mieszkań.


Osiedle Sady Ursynów jest zlokalizowane niedaleko od przystanków linii autobusowych. Znajdujący się tylko kilometr od osiedla przystanek SKM zapewni sprawny dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska im. Chopina ułatwi logistykę wakacyjnych podróży i służbowych wyjazdów. Wygodą dla kierowców będzie bliskość obwodnicy, a dla rowerzystów położona nieopodal stacja rowerów Veturilo.

fot. mat. prasowe

Osiedle Sady Ursynów - wizualizacja 2

Osiedle otoczone będzie przestrzeniami parkowymi z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową dodatkowo będzie chronione i monitorowane.


Ursynów przyciąga mieszkańców bezpieczeństwem, zielenią, nowoczesnymi placami zabaw oraz bliskością szkół i przedszkoli. To dobry wybór dla tych, których życie koncentruje się wokół miejsca zamieszkania – rodzin z dziećmi. Mogą one korzystać z licznych centrów handlowych, w tym położonej w pobliżu Galerii Mokotów oraz instytucji rozrywkowych, kulturalnych i sportowych. Działa tu również wiele restauracji oferujących kuchnie z różnych stron świata. Tylko kilkuminutowa podróż dzieli osiedle od biurowców będących siedzibą wielu przedsiębiorstw i korporacji, żartobliwie nazywanego Mordorem.

fot. mat. prasowe

Osiedle Sady Ursynów - wizualizacja 3

Obecnie w ofercie jest jeszcze ponad 90 mieszkań.


Okoliczne parki, skwery i tereny zielone pozwolą na relaks i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Jest tu wiele ciekawych tras spacerowych oraz ścieżek rowerowych. Dodatkową atrakcją jest położony nieopodal Tor Wyścigów Konnych „Służewiec”, który zapewni rozrywkę nie tylko miłośnikom koni, ale również fanom koncertów i festiwali.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (2)

  • Re: Osiedle Sady Ursynów z pozwoleniem na budowę

    narinea / 2022-04-05 12:33:38

    Niedawno przeprowadzam się do Warszawy :) Chcę zamieszkać w nowoczesnym mieszkaniu na nowoczesnym osiedlu ale w spokojnej okolicy, dlatego wybrałam osiedle Poematu w Falenicy, jest bardzo ładnie położone, blisko do lasu ale też ma dobrą komunikację odpowiedz ] [ cytuj ]

  • robertgr / 2022-08-04 11:03:06

    fajne osiedle, my na dniach podpiszemy umowę z deweloperem – bierzemy jako inwestycje, pod wynajem – sa teraz spore przeceny, wiec tym bardziej się oplaca zainteresować… odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: