eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kolejny etap Modern City w sprzedaży

Kolejny etap Modern City w sprzedaży

2022-09-07 10:19

Kolejny etap Modern City w sprzedaży

Modern City © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży kolejny etap osiedla Modern City na warszawskim Bemowie. W ofercie jest 66 mieszkań.

Przeczytaj także: Rytm Mokotowa: nowe mieszkania od Robyg

Modern City to ponad 800 mieszkań, które powstają w ramach 9 etapów. Inwestycja zlokalizowana jest wśród zielonych, rekreacyjnych terenów przy ul. Szeligowskiej 53, 200 metrów od stacji II linii metra. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple.

Na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne oraz oświetlenie LED. Dodatkowo zaprojektowano atrakcyjne tereny zielone i ekstensywne zielone dachy budynków. Osiedle jest ogrodzone, ma zapewnione bezpieczeństwo, ochronę i monitoring, garaż podziemny oraz stację ładowania samochodów elektrycznych. Między budynkami zaplanowano park pełen bujnej, różnorodnej roślinności. W parku znajdzie się także plac zabaw dla dzieci, miejsca relaksu dla dorosłych oraz strefę street workoutu. Ścieżki spacerowe, rowerowe i elementy małej architektury dopełnią całości.

fot. mat. prasowe

Modern City

Modern City jest zlokalizowane jest wśród zielonych, rekreacyjnych terenów przy ul. Szeligowskiej 53.


Inwestycja Modern City leży 200 metrów od planowanej stacji Metro Chrzanów, na którą już zostało wydane pozwolenie na budowę. Dodatkowym atutem jest dobre połączenie z S2, S7 i S8, które gwarantuje szybki wyjazd z miasta lub dojazd na lotnisko im. Chopina.

fot. mat. prasowe

Modern City, fot.2

Między budynkami zaplanowano park pełen bujnej, różnorodnej roślinności.


Warszawa Bemowo, to dzielnica przyjazna i dynamicznie rozwijająca się. W ślad za intensywną rozbudową mieszkaniową idzie tu dostęp do usług społecznych – szkół, przedszkoli, przychodni oraz instytucji kultury. W okolicy są liczne sklepy, galerie handlowe i centra rozrywki, w tym Centrum Handlowe Wola Park. Najbliższa okolica oferuje wiele możliwości rekreacji i uprawiania sportu. W zależności od upodobań można korzystać z kortów tenisowych, profesjonalnych siłowni, ścieżek rowerowych, czy kręgielni. Idealnym miejscem na rodzinne wycieczki lub jogging jest pobliski Kampinos.

fot. mat. prasowe

Modern City, fot.3

Kolejny etap Modern City to 66 mieszkań.


W standardzie, bez dodatkowych opłat, ROBYG oferuje Smart House by Keemple – inteligentny system, który zwiększa poczucie bezpieczeństwa i pozwala na znaczące obniżenie kosztów eksploatacji, ładowarki aut elektrycznych, panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED, energooszczędne, nowoczesne windy, z możliwością odzyskiwania energii elektrycznej, funkcjonalne i doskonale doświetlone mieszkania, wysokie nawet do 2,7 m, duże okna trzyszybowe o wysokiej izolacji termicznej z możliwością zastosowania filtra antysmogowego oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe z podwyższoną izolacją akustyczną. Stosowane materiały wykończeniowe są bezpieczne dla zdrowia i posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty ekologiczne. Aby zwiększyć wygodę i komfort mieszkańców, pomieszczenia do segregacji odpadów posiadają osobny wyciąg wentylacyjny. Budynki są wyposażone w instalację światłowodową doprowadzoną wprost do każdego lokalu, zapewniającą najszybszy możliwy dostęp do Internetu. Osiedla są chronione i monitorowane w jakości HD, a kontrolę dostępu zapewniają videofony z kolorowymi wyświetlaczami. Brama garażowa ma systemy automatycznego dostępu przez rozpoznanie numerów tablic rejestracyjnych, w hali garażowej przewidziane są szerokie miejsca postojowe dla samochodów i duże ustawne komórki lokatorskie. Garaże wyposażono w zaawansowane systemy przeciwpożarowe, wykrywające gaz, dym i ogień. W razie zagrożenia system powiadomi odpowiednie służby. Dodatkowo ROBYG tworzy bezpieczne miejsca gniazdowania – domki dla owadów i budki dla ptaków, kładzie chodniki z kostki antysmogowej która korzystnie wpływa na redukcję szkodliwych substancji w powietrzu i montuje ławki solarne, które pozyskują energię słoneczną i umożliwiają ładowanie telefonu.

fot. mat. prasowe

Modern City, fot.4

Osiedla są chronione i monitorowane w jakości HD, a kontrolę dostępu zapewniają videofony z kolorowymi wyświetlaczami.


Części wspólne w budynkach są eleganckie i mają indywidualnie zaprojektowany wystrój wzbogacony przez lustra, tapety, fototapety, panele, czy stylowe oświetlenie. Duże wrażenie robi indywidualnie zaprojektowane, reprezentacyjne lobby wejściowe, wykończone materiałami wysokiej jakości.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: