eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe inwestycje mieszkaniowe od od ROBYG

Nowe inwestycje mieszkaniowe od od ROBYG

2022-01-12 13:00

Nowe inwestycje mieszkaniowe od od ROBYG

VISTA - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Robyg startuje z nowymi inwestycjami w Gdańsku - w Pieckach-Migowo powstaną apartamenty VISTA, a na Ujeścisku - osiedle Wiśniowa Aleja. Do oferty dewelopera wchodzą także kolejne etapy inwestycji Park Południe, Więcej oraz Zielony Widok.

Przeczytaj także: Osiedle Szumilas od ROBYG - kolejny etap

Z początkiem stycznia do oferty ROBYG w Gdańsku trafiło ponad 500 nowych mieszkań. ROBYG rozszerzył ofertę o dwie nowe inwestycje na Morenie i Ujeścisku oraz nowe etapy popularnych inwestycji. W sumie w ofercie mamy obecnie około 1000 Nieruchomości. Potwierdza to pozycję ROBYG jako lidera rynku gdańskiego - mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

VISTA


Nowa inwestycja VISTA od ROBYG jest zlokalizowana na gdańskiej Morenie. Ten malowniczo położony budynek to połączenie kameralnej zabudowy i podwyższonego standardu z rozwiązaniami wspierającymi well-being i aktywność mieszkańców.

fot. mat. prasowe

VISTA - wizualizacja

Nowa inwestycja VISTA od ROBYG jest zlokalizowana na gdańskiej Morenie.


W ramach noworocznych premier do oferty trafił położony na Morenie przy ulicy Myśliwskiej, kameralny apartamentowiec z 87 mieszkaniami. Znajdą się w nim 1-,2-,3-,4, a nawet 5-pokojowe apartamenty o metrażach od 27 m2 do 109 m2. Nazwa budynku, czyli VISTA nawiązuje do jednej z największych zalet tej inwestycji, czyli imponującego widoku na zalesione, morenowe wzgórza i panoramę miasta. Ten atut w połączeniu z podwyższonym standardem budynku i świetną lokalizacją gwarantują przyszłym mieszkańcom zadowolenie - mówi Anna Wojciechowska - Apartamenty będą wyróżniać się ponadstandardową wysokością około 270 cm oraz dużymi, panoramicznymi oknami a także systemem SMART HOUSE GOLD by Keemple. Znajdujące się na samym szczycie apartamenty posiadać będą przestronne tarasy o powierzchni nawet do 56 m2, a mieszkania na parterze zagospodarowane ogródki o powierzchni do 46 m2. W budynku znajdować się będzie prywatna siłownia tylko dla mieszkańców i kids play a na terenie plac zabaw oraz zielone ogrody deszczowe – dodaje.

Wiśniowa Aleja


Osiedle Wiśniowa Aleja to 6 niewysokich, 3-piętrowych, nowoczesnych budynków położonych na gdańskim Ujeścisku, przy ulicy Czereśniowej. W sumie na inwestycji powstanie około 200 mieszkań.

fot. mat. prasowe

Wiśniowa Aleja - wizualizacja

Osiedle Wiśniowa Aleja to 6 niewysokich, 3-piętrowych, nowoczesnych budynków położonych na gdańskim Ujeścisku, przy ulicy Czereśniowej.


Inwestycja wyróżnia się niską architekturą przygotowaną z myślą o prywatności i komforcie mieszkańców oraz niecodziennie zaprojektowanymi terenami bogato obsadzonymi zielenią, w tym drzewkami owocowymi biegnącymi wzdłuż głównej alei osiedla, od których inwestycja wzięła swoją nazwę - mówi Anna Wojciechowska - Jest to oferta dedykowana rodzinom z dziećmi oraz singlom, dla których ważna jest sprawna komunikacja z centrum miasta, aby wszystkie niezbędne punkty usługowe i sklepy znajdowały się w promieniu krótkiego spaceru. W pobliżu osiedla znajduje się m.in. nowo wybudowane Centrum Edukacyjne Jabłoniowa oraz nowa linia tramwajowa, W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni w przedziale od 27 m2 do 85 m2, w lokalach 1,2,3- lub 4-pokojowych, w tym mieszkania parterowe z rodzinnymi ogródkami do 70 m2. W pierwszym etapie do sprzedaży trafi w sumie 128 mieszkań w 4 budynkach – dodaje.

Wiśniowa Aleja to to przestronne i słoneczne mieszkania o ponadstandardowej wysokości 280 cm z panoramicznymi oknami, dużymi balkonami lub przestrzennymi ogródkami. Dla mieszkańców przewidziane zostały tereny rekreacyjne wypełnione różnorodną zielenią oraz strefami relaksu oraz plac zabaw.

Park Południe – nowy etap


Zlokalizowana na Chełmie, otoczona zielenią inwestycja Parku Południe to nowoczesne osiedle dla rodzin, które wyróżniać się będzie parkiem sensorycznym. W ostatnim etapie do sprzedaży wprowadzone zostały 52 mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 61 m2 w cenie od 229 900 zł. To już ostatnia szansa dla osób, chcących zakupić mieszkanie w tej inwestycji, tym bardziej że na mieszkania nie trzeba długo czekać - termin zakończenia prac przewidziany jest już na koniec 2022 roku. Ostatni etap inwestycji Park Południe charakteryzuje oprócz znanej już niskiej nowoczesnej zabudowy, bezpośredni widok na bioróżnorodne tereny rekreacyjne z budkami dla ptaków i owadów oraz wyjątkowy park sensoryczny oddziałujący na zmysły. Dla obniżenia kosztów utrzymania w częściach wspólnych budynków zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne energooszczędne oświetlenie LED, natomiast właściciele samochodów elektrycznych będą mogli zasilić swoje pojazdy z zewnętrznych ładowarek elektrycznych.

fot. mat. prasowe

Park Południe - wizualizacja

W ostatnim etapie do sprzedaży wprowadzone zostały 52 mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 61 m2 w cenie od 229 900 zł.


Więcej - nowy etap osiedla na gdańskich Łostowicach


Nowoczesne osiedle dla młodych, bogata infrastruktura, w tym strefa barbecue i ekologiczne rozwiązania, a wszystko to w przystępnej cenie – tak w kilku słowach można scharakteryzować to malowniczo położone osiedle na gdańskich Łostowicach. Ostatni budynek składał się będzie z 68 mieszkań o powierzchni od 25 m2 do 67 m2 do obioru na początku 2023 roku. Ceny zaczynają się od 229 900 zł.

fot. mat. prasowe

Więcej - wizualizacja

Ostatni budynek składał się będzie z 68 mieszkań o powierzchni od 25 m2 do 67 m2 do obioru na początku 2023 roku.


Zielony Widok


W styczniu do sprzedaży trafiło kolejne 204 mieszkań w 6 nowych budynkach, w których znajdą się lokale o powierzchni od 28 do 87 m2. Termin zakończenia prac w budynkach wprowadzanych do sprzedaży planowany jest do końca IV kwartału 2023 roku - będą to jedne z ostatnich budynków, które ROBYG zrealizuje przy ulicy Jabłoniowej, gdzie dotychczas wybudował już ponad 3100 mieszkań. Na osiedlu powstały już liczne udogodnienia dla rodzin, place zabaw, miejsca do rekreacji m.in. stoły do gier towarzyskich. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się także Centrum Edukacyjne Jabłoniowa - przedszkole i szkoła. Zielony widok to przykład inwestycji powstającej w myśl idei 15-minutowych miast. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pętla tramwajowa i przystanek autobusowy a w promieniu 5-minutowego spaceru zlokalizowane są sklepy i lokale usługowe oraz żłobki i place zabaw. Osoby ceniące aktywny tryb życia korzystać mogą z okolicznych siłowni zewnętrznych i terenów rekreacyjnych z wielofunkcyjnym boiskiem.

fot. mat. prasowe

Zielony Widok - wizualizacja

W styczniu do sprzedaży trafiło kolejne 204 mieszkań w 6 nowych budynkach, w których znajdą się lokale o powierzchni od 28 do 87 m2.


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: