eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Oliwska Vita od Develia niebawem w sprzedaży

Osiedle Oliwska Vita od Develia niebawem w sprzedaży

2023-10-04 00:20

Osiedle Oliwska Vita od Develia niebawem w sprzedaży

Osiedle Oliwska Vita © fot. mat. prasowe

Develia niebawem wprowadzi do sprzedaży osiedle Oliwska Vita na warszawskim Targówku. W ramach inwestycji powstaną 124 mieszkania o powierzchniach od 27,7 do blisko 75 m kw.

Przeczytaj także: Develia rozpoczyna budowę IV etapu City Vibe

Projekt Oliwska Vita to dwuskrzydłowy budynek, w którym powstaną 124 mieszkania o funkcjonalnych, komfortowych rozkładach i powierzchniach liczących od 27,7 do blisko 75 m kw. z balkonami, tarasami i ogródkami. Osiedle będzie otoczone zielenią stanowiącą około 30% terenu inwestycji. Deweloper zaplanował także komórki lokatorskie oraz podziemny garaż na 109 samochodów oraz 21 miejsc postojowych naziemnych. Z myślą o właścicielach aut przyjaznych środowisku przewidziano także stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. Dla posiadaczy rowerów przygotowano 20 boksów rowerowych, a na zewnątrz stojaki dla jednośladów. Na parterze będą funkcjonowały dwa lokale usługowe.

Lokalizacja Oliwskiej Vita cieszy się rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. Stacja kolejowa Warszawa-Praga pozwala na szybki dojazd m.in. do Dworca Gdańskiego oraz innych rejonów miasta, włącznie z Lotniskiem Chopina. Funkcjonuje tutaj również komunikacja publiczna, zapewniająca wygodne połączenie z centrum Warszawy oraz I i II linią metra.

fot. mat. prasowe

Osiedle Oliwska Vita

Projekt Oliwska Vita to dwuskrzydłowy budynek, w którym powstaną 124 mieszkania.


W okolicy działa wiele sklepów, punktów usługowych czy placówek ochrony zdrowia. Najbliższe przedszkole jest oddalone o kilka, a szkoła podstawowa o kilkanaście minut spacerem. W okolicy nie brakuje również przestrzeni sportowo-rekreacyjnych, takich jak ZOO, Park trampolin Hangar 646, Pływalnie „Muszelka” oraz Polonez OSiR Targówek, a także obiektów kultury, jak pobliski DK Świt czy słynny Teatr Rampa.
Oliwska Vita zlokalizowana jest blisko zielonych terenów nadwiślańskich i Parku Bródnowskiego, które oferują duże możliwości odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu.

Ze względu na nieco niższe niż w innych rejonach ceny mieszkań i zapewnianą przez Metro dobra komunikację z centrum Targówek jest coraz częściej wybierany jako miejsce do zamieszkania. Funkcjonuje tu wiele wysoko ocenianych publicznych szkół i przedszkoli, rozwinięty jest także handel, usługi i ochrona zdrowia. Aż 30 proc. obszaru dzielnicy stanowią tereny zielone, w tym ponad 25-hektarowy Park Bródnowski w licznymi placami zabaw, plenerowymi siłowniami i zaprojektowaną przez Pawła Althamera plenerową galerią sztuki o nazwie Park Rzeźby. Mieszkańcy chwalą sobie również rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Osiedle Oliwska Vita od Develia niebawem w sprzedaży

    majawerka / 2023-10-21 13:46:54

    Wybór mieszkań różnej wielkości teraz jest ogromny. Najbardziej mi się podoba osiedle Niebieski Bursztyn, które budowane jest teraz w Redzie. Jak kupię mieszkanie to w okolicach Trójmiasta dlatego między innymi Redę biorę pod uwagę odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: