eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Sikorskiego Vita - nowa inwestycja mieszkaniowa Develii w Warszawie

Sikorskiego Vita - nowa inwestycja mieszkaniowa Develii w Warszawie

2023-11-29 11:11

Sikorskiego Vita - nowa inwestycja mieszkaniowa Develii w Warszawie

Sikorskiego Vita - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Sikorskiego Vita to nowa inwestycja mieszkaniowa od Develia, która powstanie w Warszawie, na Mokotowie, w pobliżu Dolinki Służewieckiej i zaoferuje 58 mieszkań. Osiedle ma zostać ukończone w IV kwartale 2024 roku.

Przeczytaj także: Osiedle Oliwska Vita od Develia niebawem w sprzedaży

W inwestycji Sikorskiego Vita znajdą się głównie lokale 3-pokojowe o powierzchniach ok. 60 metrów kwadratowych. Do wszystkich przypisane będą przestronne tarasy, balkony lub loggie. Duże okna zapewnią odpowiednie nasłonecznienie i wysoki komfort mieszkania. Na parterze budynku znajdzie się lokal użytkowy, a w części podziemnej hala garażowa.

Osiedle powstaje w okolicy o rozbudowanej infrastrukturze lokalnej. W pobliżu dostępne są szkoły i przedszkola, a do parku w Dolince Służewieckiej można dotrzeć spacerem w ciągu kilku minut. Dla osób stawiających na aktywny tryb życia, atutem będą również przebiegające tu liczne trasy rowerowe oraz sąsiedztwo kompleksu sportowego Stegny. Najbliższe centrum handlowe - Sadyba Best Mall z kinem - oddalone jest o mniej niż 2 km.

fot. mat. prasowe

Sikorskiego Vita - wizualizacja

Inwestycja Sikorskiego Vita powstanie na Mokotowie, w pobliżu Dolinki Służewieckiej i zaoferuje 58 mieszkań.


Kolejnym mocnym punktem Sikorskiego Vita jest bardzo dobra komunikacja. Do najbliższej stacji Metra (Wilanowska) można dojechać w 10 minut jedną z linii autobusowych kursujących w pobliżu. Dzięki buspasom na Al. Sikorskiego i ul. Sobieskiego komunikacja publiczna zapewnia szybki i sprawny dojazd do centrum Warszawy lub na drugą stronę Wisły. Lokalizacja inwestycji zapewnia też dobre połączenie z „dzielnicą biurową”, w rejonie ulic Domaniewskiej i Postępu.

Ukończenie budowy osiedla zaplanowane jest na IV kwartał 2024 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 15 899 zł za metr kwadratowy.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Sikorskiego Vita - nowa inwestycja mieszkaniowa Develii w Warszawie

    nikka22 / 2023-12-05 18:10:14

    Wszyscy mówią że najlepiej kupować u znanego i sprawdzonego dewelopera, znajomi też i nawet kupili mieszkanie w Warszawie na osiedlu zakątek harmonia i przynajmniej na okolice nie będą narzekać bo to spokojne miejsce z niską zabudową odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: