eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Warszawie - Aleje Praskie od Develii

Nowe mieszkania w Warszawie - Aleje Praskie od Develii

2021-09-07 00:15

Nowe mieszkania w Warszawie - Aleje Praskie od Develii

Aleje Praskie © fot. mat. prasowe

W Warszawie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe - Aleje Praskie. W pierwszych sześciu etapach inwestycja Develii dostarczy na stołeczny rynek 1200 mieszkań. Będą dostępne w sprzedaży już we wrześniu tego roku.

Przeczytaj także: Osiedle MARINUS w Gdańsku - nowa inwestycja Develii

Aleje Praskie to wieloetapowe osiedle, które powstanie w atrakcyjnej części Pragi Południe przy ulicy Podskarbińskiej, na granicy Grochowa i Kamionka. W 4- i 6-piętrowych budynkach zaplanowano budowę blisko 1200 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanej powierzchni. Do wszystkich lokali przypisane będą balkony, duże tarasy lub ogródki. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji przynależne miejsca w garażu z możliwością dostosowania ich do ładowania pojazdów elektrycznych. W parterowych kondygnacjach budynków znajdą się także powierzchnie usługowe.

Projekt uwzględnia ekologiczne rozwiązania i tym samym wpisuje się w strategię Develii na najbliższe 5 lat.
Naszym celem jest zaspokajanie rosnących potrzeb nabywców, dlatego wciąż dostosowujemy portfel nieruchomości mieszkaniowych do aktualnych trendów i wymagań klientów. W nowych inwestycjach wprowadzamy nowoczesne rozwiązania ekologiczne, takie jak lampy solarne, tężnie solankowe, stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Oprócz tego kładziemy nacisk na zwiększoną ilość zieleni z roślinami tlenowym, małą architekturę i place zabaw – mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A

Osiedle zlokalizowane będzie w prężnie rozwijającej się okolicy, z bogatą infrastrukturą komunikacyjną, usługową i edukacyjną. Bliskość ważnych węzłów drogowych, takich ul. Grochowska, ul. Targowa, Al. Waszyngtona czy Al. Stanów Zjednoczonych pozwala na sprawny dojazd do centrum miasta i jego pozostałych rejonów. Do dyspozycji są również liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, a w przyszłości także II linia metra – stacja Mińska. W pobliżu działają też liczne kawiarnie, restauracje, sklepy oraz przedszkola i uczelnie wyższe. W ciągu kilkunastominutowego spaceru dojdziemy stąd do jednego z największych oraz najpiękniejszych warszawskich parków – Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Paderewskiego.

Aleje Praskie mają zostać wprowadzone do sprzedaży we wrześniu tego roku.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Nowe mieszkania w Warszawie - Aleje Praskie od Develii

    narinea / 2021-09-26 12:48:13

    Nowe mieszkania w stolicy są też do kupienia na osiedlu Poematu, to świetna lokalizacja, spokojna okolica a jednocześnie całkiem niezły dojazd dla pracujących w centrum miasta czy innych dzielnicach odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: