eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle MARINUS w Gdańsku - nowa inwestycja Develii

Osiedle MARINUS w Gdańsku - nowa inwestycja Develii

2021-07-23 12:32

Osiedle MARINUS w Gdańsku - nowa inwestycja Develii

Osiedle MARINUS © fot. mat. prasowe

Develia wprowadza do sprzedaży nową inwestycję mieszkaniową w Gdańsku. Osiedle MARINUS to cztery budynki, w których znajdzie się 81 mieszkań i 2 lokale usługowe. Inwestycja ma zostać oddana do użytkowania w II kwartale 2023 roku.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania w Warszawie - Aleje Praskie od Develii

Osiedle MARINUS powstanie u zbiegu ulic Gdańskiej i Polskiego Czerwonego Krzyża. Inwestycję tworzą cztery 3- i 4-piętrowe budynki połączone podziemną halą garażową z komórkami lokatorskimi. W sprzedaży znajdzie się 81 mieszkań o metrażu od 27 do 113 m kw. – od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji przeszklone balkony i duże tarasy.

Mieszkańcy będą mogli korzystać z podziemnych i naziemnych miejsc parkingowych, a także specjalnych pomieszczeń na rowery. W parterowych kondygnacjach budynków od strony ulicy Gdańskiej znajdą się również sklepy i punkty usługowe.

Osiedle położone jest blisko morza. Do najbliższego wejścia na plażę (nr 41 w Parku Brzeźnieńskiego im. J.J. Haffnera) jest stąd zaledwie 700 metrów. Niewiele dalej jest do Parku im. Ronalda Reagana z kilometrami tras rowerowych i spacerowych oraz słynnego molo w Brzeźnie.

fot. mat. prasowe

Osiedle MARINUS

Osiedle MARINUS ma zostać oddane do użytku II kwartale 2023 roku.


Osiedle MARINUS zlokalizowane jest w rozwiniętej okolicy, z bogatą infrastrukturą edukacyjną, komunikacyjną i usługową. W okolicy nie brakuje szkół i przedszkoli, zakupy można zrobić w pobliskich supermarketach sieci Lidl i Biedronka oraz lokalnych sklepach. Oddalona od 2,5 km Polsat Plus Arena Gdańsk jest miejscem częstych wydarzeń sportowych i artystycznych. Brzeźno jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Trójmiasta licznymi liniami autobusowymi i tramwajowymi. W pobliżu znajduje się nowy tunel pod Martwą Wisłą, którym można szybko dojechać do obwodnicy Trójmiasta i innych tras wylotowych.

Osiedle MARINUS ma zostać oddane do użytku II kwartale 2023 roku. Ceny zaczynają się już od 11 800 zł za m kw. Projekt architektoniczny opracował Domus - Studio projektowe s.c. Sieniawski & Sieniawski.

W pasie nadmorskim Gdańska Develia realizuje także trzy inne inwestycje, w których dostępne są wolne mieszkania. Są to Baltea Apartments na Przymorzu, Osiedle Latarników w Letnicy oraz III etap inwestycji Przy Alejach na Zaspie. Wszystkie te inwestycje mają być gotowe w drugiej połowie 2022 r.

Przeczytaj także: Osiedle Junigue w Poznaniu Osiedle Junigue w Poznaniu

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: