eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › INPRO wprowadza kolejne 94 mieszkania na osiedlu ATUT

INPRO wprowadza kolejne 94 mieszkania na osiedlu ATUT

2023-09-13 12:15

INPRO wprowadza kolejne 94 mieszkania na osiedlu ATUT

Osiedle ATUT © fot. mat. prasowe

Trójmiejski deweloper INPRO wprowadził do sprzedaży 94 mieszkania w ramach kolejnego budynku realizowanego na osiedlu ATUT w miejscowości Rotmanka koło Pruszcza Gdańskiego. Zakończenie budowy zaplanowane jest na 30 października 2024 roku.

Przeczytaj także: Develia rozpoczyna budowę osiedla Południe Vita w Gdańsku

Osiedle ATUT docelowo będzie obejmowało łącznie 21 budynków mieszkalnych i 1 usługowy. W ramach wprowadzonego do oferty budynku „B” dostępne są 94 lokale o powierzchniach liczących od 32 do 36,42 m2. Dzięki niewielkiemu metrażowi mieszkania są dostosowane do możliwości kredytowych i zdolności finansowych młodych ludzi, umożliwiając im kupno pierwszego własnego lokalu w cenie już od 315 000 zł brutto. Do mieszkań będzie przynależała dodatkowa przestrzeń: na wyższych kondygnacjach zaplanowano balkony, a w przypadku mieszkań położonych na parterze będą to prywatne ogródki.

Inwestycję charakteryzują budynki o niskiej zabudowie, których nowoczesne wnętrza wyposażone będą w praktyczne rozwiązania, m.in. hale garażowe, windy, wózkarnie, rowerownie i boxy do przechowywania rzeczy. Na terenie osiedla przewidziano także naziemne parkingi ze stacjami do ładowania samochodów elektrycznych. W ramach kompleksu powstaną również lokale handlowo-usługowe, wśród których warto wyróżnić planowane przedszkole, stanowiące wyjątkowe udogodnienie dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo inwestycja zagwarantuje liczne miejsca do wypoczynku i rekreacji, takie jak oczko wodne, taras widokowy, zadaszona wiata rekreacyjna, ogród deszczowy, ogród osiedlowy, plac zabaw, wielofunkcyjne boisko, siłownia zewnętrzna, a także pobliska infrastruktura spacerowo-rowerowa.

fot. mat. prasowe

Osiedle ATUT

Trójmiejski deweloper INPRO wprowadził do sprzedaży 94 mieszkania w ramach kolejnego budynku realizowanego na osiedlu ATUT w miejscowości Rotmanka koło Pruszcza Gdańskiego.


ATUT powstaje przy ul. Zaczarowanej w niewielkiej miejscowości Rotmanka, graniczącej z Pruszczem Gdańskim i oddalonej o zaledwie 10 km od centralnej części Gdańska. Otoczenie kompleksu charakteryzuje doskonale zagospodarowana przestrzeń, obejmująca liczne sklepy i punkty usługowe, placówki edukacyjne, a także obiekty sportowe oraz nowoczesny kompleks rekreacyjny. Obszar ten wyróżnia się także dobrze rozwiniętą komunikacją autobusową i kolejową, która umożliwi mieszkańcom szybki i bezpośredni dojazd do dowolnego miejsca w Trójmieście: około 2,5 km od inwestycji znajduje się stacja PKP Pruszcz Gdański. Ponadto wygodne przemieszczanie się po okolicznych miejscowościach zapewni położona w niedużej odległości od osiedla obwodnica oraz autostrada.

ATUT to nie jedyna nowość w ofercie trójmiejskiego dewelopera. Niedawno wprowadzono do sprzedaży III etap osiedla KONCEPT czy ostatnie, VIII zadanie inwestycyjne popularnej OPTIMY. Poza nowymi kompleksami w budowie w ofercie INPRO znajdują się również mieszkania gotowe do odbioru oraz takie, których zakończenie budowy planowane jest jeszcze w tym roku. Część lokali dostępna jest w ramach programu „Pierwsze mieszkanie” i pozwala na skorzystanie ze wsparcia „Bezpieczny kredyt 2%”.

Przeczytaj także: Osiedle Junigue w Poznaniu Osiedle Junigue w Poznaniu

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: INPRO wprowadza kolejne 94 mieszkania na osiedlu ATUT

    nikka22 / 2023-09-15 09:15:57

    Teraz takie lokalizacje są bardzo popularne wśród kupujących, też za namową znajomych zaczęłam się rozglądać za mieszkanie poza Trójmiastem ale mi najbardziej spodobało się osiedle Niebieski Bursztyn w Redzie :) odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

Crafted in Japan

18.09.23

Hybrydowa Mazda CX-60
o mocy 327KM

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: