eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Bacciarellego we Wrocławiu - IV etap w sprzedaży

Osiedle Bacciarellego we Wrocławiu - IV etap w sprzedaży

2021-09-06 12:01

Osiedle Bacciarellego we Wrocławiu - IV etap w sprzedaży

Osiedle Bacciarellego - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Trei Real Estate Poland wprowadza do sprzedaży 98 mieszkań z IV, ostatniego już etapu inwestycji Osiedle Bacciarellego we Wrocławiu. W jego ramach postanie 6 budynków mieszkalnych i willi miejskich. Budowa ma wystartować w I kwartale 2022 roku.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania we Wrocławiu. Rusza II etap Osiedla Bacciarellego 54

W ubiegłym półroczu, w ramach osiedla Bacciarellego 54 sprzedaliśmy blisko 60 mieszkań. Obecnie pierwszy i drugi etap tego projektu jest wyprzedany. Czwarta faza oferuje lokale jedno oraz dwupoziomowe z antresolami. To nasza odpowiedź na pocovidowe trendy. Klienci szukają, pozwalającej złapać oddech, przestrzeni oraz większych możliwości aranżacyjnych, by we własnych mieszkaniach móc wydzielić strefy wypoczynkowe i przeznaczone do pracy,
mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

IV etap inwestycji to 6 budynków, w tym cztery trzykondygnacyjne wille miejskie, w których wysokość pomieszczeń wyniesie nawet do 3,70 m. W mieszkaniach z otwartą antresolą zwiększa się ona do 5,70 m. W ofercie znajdzie się 98 mieszkań o powierzchni od od 29 do 116 mkw. Są to zarówno kawalerki, jak i większe mieszkania, aż po czteropokojowe. W części lokali przy głównych sypialniach zaprojektowano dedykowane łazienki czy garderoby. Przedłużeniem przestrzeni mieszkalnej będą: ogródki o metrażach do 120 mkw., liczące do 14 mkw. balkony lub tarasy o powierzchni wynoszącej nawet 25 mkw. Te ostatnie, zlokalizowane na dachach zaoferują do 40 mkw. przestrzeni relaksu. Autorem projektu osiedla jest wrocławska pracownia architektoniczna Major Architekci.

fot. mat. prasowe

Osiedle Bacciarellego - wizualizacja

Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu osiedla Bacciarellego 54.


Osiedle Bacciarellego 54 asymilować ma z naturą, stąd prosta, biała elewacja oraz wykończone naturalnym drewnem ściany budynków. 70 proc. powierzchni stanowią tereny zielone, a centralnym punktem inwestycji jest prywatny park, obsadzony roślinami o wysokim współczynniku pochłaniania dwutlenku węgla. Mieszkańcy będą mogli także prowadzić własne uprawy w osiedlowym ogrodzie warzywnym.

W odpowiedzi na potrzeby klientów Trei oferuje również możliwość rozbudowy systemu smart home, który pozwala obniżyć koszty utrzymania mieszkania. Według badania Somfy Polska już 40 proc. Polaków wykorzystuje urządzenia uważane za elementy inteligentnego domu. Wśród najbardziej upragnionych rozwiązań wskazują systemy sterowania oświetleniem i ogrzewaniem.

Start budowy czwartego etapu osiedla zaplanowany jest na I kwartał przyszłego roku. Zgodnie z harmonogramem inwestycja zostanie ukończona w IV kwartale 2023 roku.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: