eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › ACCIONA rozpoczyna budowę osiedla BLANCO w Pruszkowie

ACCIONA rozpoczyna budowę osiedla BLANCO w Pruszkowie

2021-09-03 00:50

ACCIONA rozpoczyna budowę osiedla BLANCO w Pruszkowie

BLANCO w Pruszkowie, wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W Pruszkowie rozpoczęła się budowa nowego osiedla mieszkaniowego BLANCO. Deweloperem jest ACCIONA. Osiedle będzie się składać z 7 wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Pierwszy etap inwestycji ma zostać ukończony w II kwartale 2023 roku.

Przeczytaj także: Ruszyła budowa Malta Point w Poznaniu

Osiedla Blanco powstaje w Pruszkowie przy ul. Lipowej 42. Pierwszy etap budowy ma potrwać do II kwartału 2023 roku, a cała inwestycja ma zostać ukończona w roku 2024.
ACCIONA, deweloper, który od 30 lat realizuje inwestycje na terenie Warszawy, rusza w Polskę. Pruszków położony jest w najbliższej okolicy Warszawy, jednak jest to dla nas pierwszy krok w ekspansji na nowe rynki w kraju, ponieważ BLANCO to nasza pierwsza inwestycja poza stolicą. Mieszkania w ramach BLANCO trafiły do przedsprzedaży pod koniec kwietnia i w chwili obecnej już 50% mieszkań w ramach całej inwestycji jest zarezerwowane przez nabywców. Natomiast w ramach I etapu objętych rezerwacją jest aż 90% mieszkań, niebawem ruszamy więc z II etapem sprzedaży. Ogromnie cieszy nas, że nasza pierwsza inwestycja poza Warszawą spotkała się z tak dużym zainteresowaniem nabywców – mówi Katarzyna Unold, Dyrektor Zarządzająca ACCIONA w Polsce.

fot. mat. prasowe

BLANCO w Pruszkowie, wizualizacja

Osiedle BLANCO to 7 budynków (w tym 6 budynków 5-kondygnacyjnych oraz jeden budynek 4-kondygnacyjny).


Pruszków to miasto w aglomeracji warszawskiej, położone zaledwie 18 km od centrum stolicy, które bardzo dynamicznie rozwija się w ostatnich latach. Z Pruszkowa do Warszawy można łatwo dojechać zarówno samochodem (A2 lub Alejami Jerozolimskimi), jak też komunikacją publiczną. Do stacji WKD Pruszków dojedziemy z centrum Warszawy pociągami PKP, SKM i WKD. Równie dogodne jest połączenie z Pruszkowa na lotnisko F. Chopina w Warszawie.

fot. mat. prasowe

BLANCO - taras

Do mieszkań przynależą tarasy, balkony, loggie i ogrody.


Osiedle BLANCO to 7 budynków (w tym 6 budynków 5-kondygnacyjnych oraz jeden budynek 4-kondygnacyjny), w ramach których deweloper oferuje łącznie 300 mieszkań o powierzchni od 37 do 87 mkw. Do mieszkań przynależą tarasy, balkony, loggie i ogrody. Dla przyszłych mieszkańców dostępny będzie także jednopoziomowy garaż z miejscami postojowymi. Inwestycja powstaje w najbliższej okolicy centrum Pruszkowa oraz nieopodal stacji WKD Pruszków. W pobliżu BLANCO dostępna jest także pełna infrastruktura, w tym liczne szkoły, przedszkola i żłobki.

Generalnym wykonawcą prac budowlanych osiedla BLANCO jest firma Alfa Bet Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: