eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rusza budowa Ursynów #22

Rusza budowa Ursynów #22

2023-08-16 12:29

Rusza budowa Ursynów #22

Ursynów #22 - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Rusza budowa projektu Ursynów #22. Nowa inwestycja mieszkaniowa od Develia oraz Grupo Lar Polska powstanie przy ulicy Ciszewskiego w Warszawie w ramach współpracy joint venture. Pierwsze mieszkania mają trafić do nabywców w 2024 roku.

Przeczytaj także: Sikorskiego Vita - nowa inwestycja mieszkaniowa Develii w Warszawie

Generalnym wykonawcą projektu Ursynów #22 jest firma ERBUD. Projekt architektoniczny został opracowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci.

W ramach inwestycji powstaną 174 funkcjonalne mieszkania z loggiami o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od kawalerek po przestronne lokale 5-pokojowe. W 12- i 6-piętrowych budynkach znajdzie się podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi, rowerownia i wózkownia. Zaplanowano także powierzchnie komercyjne pod sklepy, gastronomię i punkty usługowe.

Ceny zaczynają się od 14 000 zł za metr kwadratowy.

fot. mat. prasowe

Ursynów #22 - wizualizacja

Pierwsze mieszkania mają trafić do nabywców jeszcze w 2024 roku.


Osiedle powstaje przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Rosoła na północnym Ursynowie, zaledwie 1,3 km od granicy z Mokotowem, tuż przy kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy szybko i sprawnie można dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Tylko dwa przystanki dzielą inwestycję od najbliżej stacji Metra (przystanek Stokłosy). Zwolennicy własnego transportu docenią bliskość ważnych ciągów komunikacyjnych – m.in. ulicy Nowoursynowskiej, Doliny Służewieckiej oraz Południowej Obwodnicy Warszawy.

Ursynów wyróżnia się rozbudowaną infrastrukturą lokalną – znajdują się tutaj liczne sklepy (np. do galerii handlowej KEN Center jest tylko 470 metrów), restauracje i kawiarnie, szkoły, przedszkola oraz placówki ochrony zdrowia. W pobliskim kampusie SGGW działa również ogólnodostępna pływalnia. Sąsiedztwo uczelni wyższej czyni również z Ursynowa #22 atrakcyjną opcję inwestycyjną dla osób planujących kupno mieszkania na wynajem.

Okolica inwestycji oferuje również wiele możliwości miłośnikom przyrody i aktywnego trybu życia, jak np. sąsiedztwo rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska oraz Parku Odkrywców Polskich z licznymi ścieżkami spacerowymi i trasami rowerowymi. Do Lasu Kabackiego, parku leśnego i rezerwatu przyrody, który pozwala wypoczywać na łonie natury bez wyjeżdżania z miasta, jest 4,5 km.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Rusza budowa Ursynów #22

    nikka22 / 2023-08-17 13:40:56

    To fakt ale ja myślę że warto też rozejrzeć się za mieszkaniem tam gdzie już kolejne etapy niektórych osiedli są w sprzedaży, na przykład Apartamenty Ostródzka II, to atrakcyjne osiedle na Białołęce odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: