eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Murapol Osiedle Akademickie: 665 nowych mieszkań w Bydgoszczy

Murapol Osiedle Akademickie: 665 nowych mieszkań w Bydgoszczy

2020-09-08 09:39

Murapol Osiedle Akademickie: 665 nowych mieszkań w Bydgoszczy

Murapol Osiedle Akademickie - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa Murapol rozpoczęła sprzedaż nowych mieszkań realizowanych w ramach pierwszego etapu bydgoskiej inwestycji Murapol Osiedle Akademickie. W ofercie dewelopera właśnie pojawiły się dwa 5-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, z podziemnym garażem, a w nich 170 lokali: od kompaktowych kawalerek po przestronniejsze, pond 60-metrowe cztery pokoje. Wszystkie wyposażone będą w pakiet antysmogowy oraz system smart home.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania w Poznaniu: ruszyła przedsprzedaż II etapu Murapol Nowe Miasto

Z komunikatu opublikowanego przez dewelopera wynika, że docelowo na Murapol Osiedle Akademickie złoży się osiem 5-kondygnacyjnych budynków, które powiększą bydgoski rynek o 665 nowych mieszkań. W pierwszym etapie, który właśnie trafił do sprzedaży zaplanowano powstanie 170 lokali - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 27 mkw. po liczące sobie 64 mkw cztery pokoje.

Mieszkania usytuowane na parterze będą posiadały przestronne ogródki lub tarasy, a na piętrach balkony. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstanie plac zabaw.

Teren wokół budynków zostanie zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury.

Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowa należąca do Grupy Murapol.

Nowe mieszkania powstaną w zielonej części Bydgoszczy, w dzielnicy Nowy Fordon, pomiędzy kampusem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, a rekreacyjnym terenem planowanego Parku Akademickiego. Zaledwie 2 minuty od osiedla znajduje się centrum handlowe z licznymi sklepami i punktami usługowymi. Dojazd samochodem do centrum Bydgoszczy zajmuje stąd 15 minut. W pobliżu osiedla znajduje się także przystanek autobusowy.

Docelowo cała inwestycja Murapol Osiedle Akademickie będzie kompleksem ośmiu 5- kondygnacyjnych budynków z 665 mieszkaniami.

fot. mat. prasowe

Murapol Osiedle Akademickie - wizualizacja

Docelowo w ramach projektu zaplanowano powstanie 665 mieszkań


Zgodnie ze standardem Grupy Murapol wszystkie nowe mieszkania wyposażone zostaną w pakiet antysmogowy chroniący powietrze wewnątrz przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami. Ponadto obydwa budynki będą posiadały autorski system infrastruktury i instalacji Home Management System, dzięki któremu klienci będą mieli możliwość zamontowania w lokalach rozwiązań smart home - Murapol Appartme.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: