eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Warszawa: nowe apartamenty inwestycyjne i mieszkania od Murapolu

Warszawa: nowe apartamenty inwestycyjne i mieszkania od Murapolu

2019-10-04 15:16

Warszawa: nowe apartamenty inwestycyjne i mieszkania od Murapolu

Apartamenty Praskie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Murapol powiększa swoją warszawską ofertę mieszkaniową. Do sprzedaży trafiło właśnie 276 przygotowanych z myślą o inwestorach lokali, powstających w ramach zlokalizowanej przy ulicy Witolińskiej inwestycji Apartamenty Praskie. Ponadto kupujący mogą wybierać spośród 54 mieszkań budowanych w kolejnym etapie usytuowanego na Białołęce Osiedla Natura.

Przeczytaj także: Murapol buduje nowe mieszkania w Poznaniu

W ofercie Murapol Apartamenty Praskie inwestorzy znajdą 1-,2- lub 3-pokojowe apartamenty inwestycyjne o powierzchniach od 25 do 50 mkw. Lokale położone na wyższych kondygnacjach będą miały balkony, a te na parterach - przydomowe ogródki. Nie zapomniano również o zmotoryzowanych, dla których przygotowane zostaną zarówno podziemne, jak i naziemne miejsca postojowe. W 5-kondygnacyjnym budynku znajdzie się miejsce dla lobby z recepcją oraz pomieszczeń gospodarczych i socjalnych.

W ofercie Murapolu pojawił się również drugi etap inwestycji Murapol Osiedle Natura. Wprowadzony do sprzedaży 3-kondygnacyjny budynek przy ul. Kąty Grodziskie oferuje kupującym kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe w dogodnych do aranżacji układach i metrażach od 25 do 57 mkw. Do lokali na parterze będą przynależały zielone ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach balkony. Dla zmotoryzowanych zaprojektowano miejsca parkingowe na terenie inwestycji. Do tej pory, w ramach Murapol Osiedle Natura, razem z obecnie komercjalizowanym budynkiem, deweloper zaoferował 215 mieszkań. Docelowo cały projekt będzie składał się z 10 budynków, w których zamieszka blisko 1,5 tys. lokatorów.

fot. mat. prasowe

Osiedle Natura - wizualizacja inwestycji

W drugim etapie kameralnej inwestycji Murapol Osiedle Natura, powstaną kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 25 do 57 mkw.


Pula obecnie wprowadzonych do sprzedaży lokali w projektach inwestycyjnych Murapol Apartamenty Praskie i Murapol Osiedle Natura jest objęta „ofertą 2 000 bis”. We wszystkich wdrożony zostanie pakiet antysmogowy oraz Home Management System, umożliwiający wyposażenie lokali w rozwiązania smart home, pozwalające m.in. na kontrolę oświetlenia, gniazd elektrycznych, ogrzewania, zaworów wody, a także pomiar temperatury i zdalne regulowanie rolet wewnętrznych.

Autorem projektów architektonicznych obydwu inwestycji jest Murapol Architects Drive SA, pracownia należąca do Grupy Murapol.
- Murapol Apartamenty Praskie to atrakcyjna propozycja inwestycyjna skierowana do osób chcących ulokować swoje nadwyżki finansowe w nieruchomości. lokalizacja na warszawskiej Pradze-Południe sprawi, że wynajmem apartamentów inwestycyjnych będą zainteresowani zarówno menedżerowie, studenci, turyści, jak i firmy delegujące pracowników do stolicy – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA. – Z kolei atuty projektu Murapol Osiedle Natura docenią klienci szukający odpoczynku od szybkiego tempa życia jakie oferuje centrum stolicy, a także nabywcy preferujący kameralne budynki mieszkalne i bliskość terenów zielonych – dodaje Nikodem Iskra.

W aktualnej warszawskiej ofercie, poza projektami Murapol Apartamenty Praskie oraz Murapol Osiedle Natura, deweloper posiada także ostatnie wolne lokale w inwestycjach Murapol Atrium Służewiec na Mokotowie i Murapol Osiedle Praskie na Pradze-Południe.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: