eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rodzinny Zakątek pod Kórnikiem w rozbudowie

Rodzinny Zakątek pod Kórnikiem w rozbudowie

2014-03-07 13:36

Rodzinny Zakątek pod Kórnikiem w rozbudowie

Rodzinny Zakątek - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Deweloper KM Building rozpoczyna rozbudowę osiedla Rodzinny Zakątek w Bninie - Błażejewku koło Kórnika. Obecnie powstaje drugi i trzeci etap inwestycji, które zakładają realizację 62 budynków mieszkalnych o powierzchni od 68 do 86 metrów kwadratowych. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w czwartym kwartale bieżącego roku.

Przeczytaj także: Osiedle Wiosenne w Zalasewie pod Poznaniem

Zainteresowanie pierwszym etapem osiedla Rodzinny Zakątek sprawiło, że KM Building postanowił rozpocząć rozbudowę inwestycji w Błażejewku.

Obecnie powstają II i III etap, które łącznie obejmować będą 62 domy – 29 o powierzchni 68 mkw i 33 o powierzchni 86 mkw. Wielkości działek wahają się między 120 a 300 mkw. Ceny mniejszych zaczynają się od 249 tys. zł, natomiast większe będzie można kupić za 298 tys. zł. - Dużym zainteresowaniem cieszyły się domy kupowane w pakiecie deweloperskim, czyli obejmującym bogate wykończenie wnętrza oraz otoczenia, które umożliwią szybkie wprowadzenie się mieszkańców – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. – Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić tę opcję sprzedaży również w kolejnych etapach budowy. Możliwe jest także wykupienie podwyższonego pakietu, tzw. „Pod Klucz” zawierającego m.in. montaż kominka, ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego, wykończenia na gotowo łazienek, montaż okładzin podłogowych i drzwi wewnętrznych a nawet montaż kuchni wraz z osprzętem AGD. Tego typu zamówienia coraz częściej są realizowane przez naszą firmę – dodaje.

Wybierając miejsce pod inwestycję deweloper wziął pod uwagę przede wszystkim otoczenie i dogodny dojazd do oddalonego o niecałe 20 kilometrów Poznania. Mniejsza miejscowość w okolicach dużej aglomeracji ma być również gwarancją niższych cen.

fot. mat. prasowe

Rodzinny Zakątek - wizualizacja

Wielkości działek wahają się między 120 a 300 mkw. Ceny mniejszych zaczynają się od 249 tys. zł, natomiast większe będzie można kupić już za 298 tys. zł.


Domy, które powstaną w ramach II i III etapu inwestycji są już dostępne w sprzedaży. Każda nieruchomość, którą będzie można nabyć na osiedlu Rodzinny Zakątek będzie spełniała kryteria nowego rządowego programu dopłat „Mieszkanie dla Młodych”. Deweloper planuje oddanie pierwszych nieruchomości na IV kwartał 2014r.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: