eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

eGospodarka.plNieruchomościAktualnościSprzedaż mieszkań. Czy to koniec "księgi rekordów"? › Zestawienie sprzedaży deweloperów mieszkaniowych notowanych na GPW w I kw.2018 vs. I kw.2017r.

Sprzedaż mieszkań. Czy to koniec "księgi rekordów"?

2018-04-16 10:48

W pierwszym kwartale br. statystyki sprzedażowe na pierwotnym rynku mieszkaniowym uległy kolejnej fazie wzrostu. Tym razem jednak był on zaledwie symboliczny jak na warunki panującej prosperity. Takie wnioski nasuwa publikacja wolumenów sprzedaży mieszkań przez spółki deweloperskie notowane na warszawskiej GPW. Przejdź do artykułu ›

Pokaz slajdów: odświeżaj automatycznie co sek

fot. mat. prasowe

Zestawienie sprzedaży deweloperów mieszkaniowych notowanych na GPW w I kw.2018 vs. I kw.2017r. Najświeższe wyniki sugerują, że sprzedażowa hossa powoli zaczyna tracić impet.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.