eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle pod Słońcem: ruszył II etap

Osiedle pod Słońcem: ruszył II etap

2013-11-28 13:28

Osiedle pod Słońcem: ruszył II etap

Osiedle pod Słońcem - Wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Budimex Nieruchomości rozpoczyna budowę II etapu osiedla przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkania z I etapu osiedla zostały wyprzedane na pół roku przed zakończeniem budowy.

Przeczytaj także: Osiedle "Pod Słońcem" na warszawskim Bemowie

Osiedle powstaje tuż za pierwszym etapem, w drugiej linii zabudowy od ul. Batalionów Chłopskich. Etap II to częściowo kaskadowy 2-, 3- i 4-piętrowy budynek w kształcie litery C z wewnętrznym dziedzińcem. Na elewacjach zaplanowano biel, beże oraz okładzinę w formie deskowania. Z kolei na dziedzińcu przewidziano plac zabaw dla dzieci z piaskownicą i urządzeniami do zabawy, a także część rekreacyjno-wypoczynkową z ławkami i stołami do gry w szachy. Na osiedlu zostanie również zaaranżowana zieleń.

W II etapie inwestycji powstanie 141 mieszkań. Wszystkie z balkonem, tarasem bądź ogródkiem. Zaprojektowano popularne metraże: kawalerki od 25 do 28 m kw., mieszkania 2-pokojowe od 32 do 47 m kw., mieszkania 3-pokojowe od 46 do 66 m kw., „czwórki”, których powierzchnie wahają się od 75 do 88 m kw. oraz mieszkania pięciopokojowe o pow. 107 m kw. Wyróżnikiem mieszkań są ich praktyczne rozkłady. Większość „dwójek” posiada bowiem oddzielne, widne kuchnie. Również w mieszkaniach trzypokojowych strefę kuchenną zaplanowano z oknem.

Ceny zaczynają się od 5.900 zł brutto za 1 m kw. Zakup miejsca postojowego nie jest obowiązkowy.

fot. mat. prasowe

Osiedle pod Słońcem - Wizualizacja 1

Osiedle powstaje tuż za pierwszym etapem, w drugiej linii zabudowy od ul. Batalionów Chłopskich.


Osiedle, jak informuje deweloper, powstaje w spokojnej części Bemowa. W okolicy dominuje nowa, niewysoka zabudowa osiedlowa. Okolica jest dobrze skomunikowana z miastem. Można korzystać z autobusów oraz tras przelotowych - al. Prymasa Tysiąclecia i drogi ekspresowej S8. W sąsiedztwie znajdują się też szkoły, przedszkola oraz galerie handlowe. Niedaleko stąd również do bemowskiego lasu i Puszczy Kampinoskiej.

fot. mat. prasowe

Osiedle pod Słońcem - Wizualizacja 2

Na elewacjach zaplanowano biel, beże oraz okładzinę w formie deskowania. Z kolei na dziedzińcu przewidziano plac zabaw dla dzieci z piaskownicą i urządzeniami do zabawy, a także część rekreacyjno-wypoczynkową z ławkami i stołami do gry w szachy.


Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2015 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia MARBUD-INWEST z Warszawy.

Przeczytaj także: Powstają Słoneczne Tarasy 2 Powstają Słoneczne Tarasy 2

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: