eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Odkrywców we Wrocławiu

Osiedle Odkrywców we Wrocławiu

2013-03-04 13:10

Osiedle Odkrywców we Wrocławiu

Osiedle Odkrywców - Wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Na Gądowie Małym, przy ul. Idzikowskiego powstanie zupełnie nowa inwestycja mieszkaniowa - Osiedle Odkrywców. Deweloper - spółka Probuild, zamierza wybudować docelowo ponad 250 mieszkań w kilku etapach. Na początek powstaną dwa budynki na 48 i 112 lokali. Przyszli mieszkańcy skorzystają z istniejącej infrastruktury pobliskiego osiedla oraz licznych terenów rekreacyjnych - wewnętrznych - place zabaw, i zewnętrznych - m.in. Parku Zachodniego czy centrum sportu przy ul. Lotniczej.

Przeczytaj także: Brylowska 2 w Warszawie

Osiedle Odkrywców powstanie na zachodzie Wrocławia, w okolicach kwartału ul. Bystrzyckiej i Bajana. W tej części miasta, oprócz Maślic i Stabłowic, powstaje niewiele inwestycji deweloperskich. Zachód Wrocławia jednak prężnie się rozwija, czego dowodem jest np. Tramwaj Plus, czy też Stadion Miejski, który w planach magistratu ma się stać jednym z trzech centrów rozrywkowych miasta. Dodatkowo istniejąca tu już infrastruktura zaspokoi wszystkie potrzeby codziennego życia.

fot. mat. prasowe

Osiedle Odkrywców Fot. 1

Deweloper - spółka Probuild, zamierza wybudować docelowo ponad 250 mieszkań w kilku etapach.


Uzupełnieniem zalet nowego osiedla jest informacja, że w najbliższym czasie władze miasta przeznaczą aż 73 miliony złotych na rewitalizację terenów zielonych, w tym około 4 miliony zostaną wydane zostaną właśnie na odświeżenie Parku Zachodniego oraz zieleńca przy ulicy Idzikowskiego. Wszystkie prace mają być zakończone najpóźniej do końca 2018 roku.

Kameralna zabudowa samego osiedla wraz z przydomowymi ogródkami na parterze, balkonami, przestronnymi tarasami na najwyższej kondygnacji oraz wewnętrznymi terenami zielonymi z dwoma bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci sprawiają, że jest to oferta doskonała dla rodzin z pociechami, bądź osób, które myślą o założeniu rodziny. W ofercie znalazł się cały przekrój nowoczesnych mieszkań - 1, 2, 3 i 4 – pokojowych, o powierzchni od 27 do 95 m2. W pierwszym okresie oferowanych jest 160 lokali w dwóch budynkach.

fot. mat. prasowe

Osiedle Odkrywców - Wizualizacja 1

Osiedle Odkrywców powstanie na zachodzie Wrocławia, w okolicach kwartału ul. Bystrzyckiej i Bajana.


Nowi mieszkańcy osiedla korzystać będą z istniejących w sąsiedztwie obiektów, w tym z centrów sportowych - boiska i korty tenisowe przy Lotniczej, Stadion Miejski, terenów zielonych - Park Zachodni oraz centrów handlowych - Magnolia, Astra, Factory. Dobra lokalizacja wpływa również na komunikację z centrum i innym dzielnicami Wrocławia. 350 metrów od osiedla znajduje się stacja kolejowa Wrocław Kuźniki, skąd w 11 minut można dojechać do Dworca Głównego PKP. W pobliżu znajdują się także przystanki autobusowe i tramwajowe, a dla zmotoryzowanych Obwodnica Śródmiejska i Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

fot. mat. prasowe

Osiedle Odkrywców - Wizualizacja 2

W ofercie znalazł się cały przekrój nowoczesnych mieszkań - 1, 2, 3 i 4 – pokojowych, o powierzchni od 27 do 95 m2.


Deweloper zamierza ruszyć z budową osiedla latem bieżącego roku, a pierwsi lokatorzy wprowadzą się do swoich mieszkań w drugiej połowie 2014 roku.

fot. mat. prasowe

Osiedle Odkrywców - Wizualizacja 3

Deweloper zamierza ruszyć z budową osiedla latem bieżącego roku, a pierwsi lokatorzy wprowadzą się do swoich mieszkań w drugiej połowie 2014 roku.


Przeczytaj także: Powstają Słoneczne Tarasy 2 Powstają Słoneczne Tarasy 2

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: