eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Brylowska 2 w Warszawie

Brylowska 2 w Warszawie

2013-02-26 13:50

Brylowska 2 w Warszawie

Brylowska 2 - Wizualizacja 4 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Rozpoczyna się sprzedaż mieszkań w najnowszym projekcie Yareal Polska, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ul. Brylowskiej z Prądzyńskiego na warszawskiej bliskiej Woli, 10 minut od centrum miasta. Pierwsze prace rozpoczną się już na wiosnę. W klimatycznej inwestycji z własnym placem zabaw i dużym atrakcyjnym ogrodem powstaną 74 mieszkania.

Przeczytaj także: Osiedle Zwycięstwa w Poznaniu

– „Brylowska 2” jest inwestycją realizowaną w odpowiedzi na obecne potrzeby i preferencje klientów i wyróżnia się w okolicy kameralnym charakterem. Decydujemy się wyłącznie na projekty gwarantujące maksymalny komfort zamieszkania. To przemyślany i dokładnie przeanalizowany budynek stworzony przede wszystkim dla osób szukających mieszkań w przyszłościowej i dogodnie skomunikowanej okolicy. Przystanki autobusowe oraz Dworzec Zachodni są oddalone od Brylowskiej 2 o zaledwie kilkaset metrów, najbliższy przystanek II linii metra zlokalizowany będzie przy Rondzie Daszyńskiego – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska. Na decyzję dewelopera o wyborze lokalizacji dla kolejnego projektu duży wpływ miał dynamiczny rozwój najbliższego otoczenia, istniejąca infrastruktura – szkoły, przedszkola, teatr, szpital, a jednocześnie bezpośrednie sąsiedztwo parku, do którego można iść na spacer.

fot. mat. prasowe

Brylowska 2 - Wizualizacja 1

Sześciopiętrowy obiekt będzie składał się z funkcjonalnych mieszkań (74 mieszkania o pow. od 29 do 87 mkw.)


Sześciopiętrowy obiekt będzie składał się z funkcjonalnych mieszkań (74 mieszkania o pow. od 29 do 87 mkw.) o najlepszym w swoim standardzie wykończeniu. – Do wyboru będą zróżnicowane plany: od lokalu typu studio, aż po czteropokojowe mieszkania. Większość, to dwupokojowe lokale o powierzchni ok. 44 mkw. w korzystnej ofercie cenowej, ponieważ takich, statystycznie, najczęściej poszukują klienci – tłumaczy Eric Dapoigny. Inwestycja powstająca w przyjaznym, zielonym otoczeniu będzie miała własny ogród oraz plac zabaw.

fot. mat. prasowe

Brylowska 2 - Wizualizacja 2

Do wyboru będą zróżnicowane plany: od lokalu typu studio, aż po czteropokojowe mieszkania.


Wybudowany zostanie także dwukondygnacyjny parking podziemny, w którym znajdą się również komórki lokatorskie.

fot. mat. prasowe

Brylowska 2 - Wizualizacja 3

Inwestycja powstająca w przyjaznym, zielonym otoczeniu będzie miała własny ogród oraz plac zabaw.


Deweloper Yareal, w portfolio którego znajdują się zarówno wysokiej jakości realizacje mieszkaniowe (Rezydencja Biała, czy wchodząca w finałowy etap budowy Hoża 55), jak
i biurowe (Mokotowska Square, Cristal Park, Renaissance) uzyskał już pozwolenie na budowę. Realizacja projektu potrwa niecałe 2 lata. Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia SDA Szcześniak Denier Architekci.

fot. mat. prasowe

Brylowska 2 - Wizualizacja 4

Na decyzję dewelopera o wyborze lokalizacji dla kolejnego projektu duży wpływ miał dynamiczny rozwój najbliższego otoczenia.


fot. mat. prasowe

Brylowska 2 - Wizualizacja 5

Przystanki autobusowe oraz Dworzec Zachodni są oddalone od Brylowskiej 2 o zaledwie kilkaset metrów, najbliższy przystanek II linii metra zlokalizowany będzie przy Rondzie Daszyńskiego.


Przeczytaj także: Kopernik Park w Olsztynie Kopernik Park w Olsztynie

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: