eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wawel Service buduje Osiedle Mochnackiego w Krakowie

Wawel Service buduje Osiedle Mochnackiego w Krakowie

2012-05-07 14:08

Wawel Service buduje Osiedle Mochnackiego w Krakowie

Wizualizacja inwestycji - widok 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma Wawel Service właśnie rusza z budową kameralnego osiedla przy ul. Mochnackiego, na Woli Duchackiej w Krakowie. Deweloper chce postawić w tej lokalizacji dwa nowoczesne budynki mieszczące około 70 funkcjonalnych mieszkań.

Przeczytaj także: Kalbud buduje nowe mieszkania w Swarzędzu

Osiedle Mochnackiego powstanie w atrakcyjnej lokalizacji - u zbiegu ulic Mochnackiego i Zmartwychwstania Pańskiego na Woli Duchackiej. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy będzie składał się z dwóch trzypiętrowych, starannie zaprojektowanych budynków wraz z wielostanowiskowym parkingiem podziemnym.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji - widok 1

Osiedle Mochnackiego powstanie na Woli Duchackiej


W każdym z domów zaprojektowano dwie klatki schodowe prowadzące do funkcjonalnych, jasnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach. W ofercie znajdą się zarówno małe lokale o powierzchni około 30 m2, jak i duże, dwupoziomowe mieszkania (około 95 m2) na górnych kondygnacjach. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a część tych, znajdujących się na parterze - zielone tarasy do indywidualnego zagospodarowania i aranżacji.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji - widok 2

W każdym z domów zaprojektowano dwie klatki schodowe


- Inwestycja przy Mochnackiego od początku cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Kilka apartamentów zostało już zarezerwowanych i sprzedanych, ale wiele funkcjonalnych, jasnych mieszkań wciąż czeka na swoich przyszłych mieszkańców – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży Wawel Service.

Ceny zależą od wielkości apartamentu oraz piętra. Komfortowe mieszkanie w tej inwestycji można nabyć już od 5 899 zł/ m2.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji - widok 3

Ceny zależą od wielkości apartamentu oraz piętra


W najbliższej okolicy dominuje niska zabudowa mieszkalna, która wraz z rozbudowaną infrastrukturą miejską i bliskością terenów zielonych ma stworzyć przyjazne miejsce do życia dla całej rodziny. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się bardzo dobrą dostępnością komunikacyjną z Centrum, a wyjazd z miasta ułatwia z kolei dogodne połączenie z obwodnicą i autostradą.

Przeczytaj także: Brylowska 2 w Warszawie Brylowska 2 w Warszawie

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: