eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kopernik Park w Olsztynie

Kopernik Park w Olsztynie

2012-06-24 00:10

Kopernik Park w Olsztynie

Elewacja południowa © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Na mapie Olsztyna pojawił się Kopernik Park, nowa, prestiżowa inwestycja mieszkaniowa z funkcją handlowo-usługową, której generalnym wykonawcą jest OPB Development. Kompleks ma cechować nowoczesna architektura, wysoki standard wykonania i wykończenia oraz niespotykane dotąd w Olsztynie wyróżniki w postaci prywatnego fitness clubu oraz obsługi portiera dbającego o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.

Przeczytaj także: Wawel Service buduje Osiedle Mochnackiego w Krakowie

fot. mat. prasowe

Elewacja południowa

Kopernik Park powstaje na terenie działki po byłym kinie Kopernik

Kopernik Park powstaje na terenie działki po byłym kinie Kopernik, w ścisłym centrum miasta, przy ulicy 1 Maja. Część mieszkalna kompleksu to 4 budynki liczące od 5 do 7 kondygnacji. Dodatkowo znajdzie się tu także budynek o przeznaczeniu biurowo-handlowym, który powstanie przy ul. Partyzantów. Nietypowe bryły kompleksu o nieregularnych kształtach i różnej wysokości tworzą unikalną przestrzeń i nadają inwestycji wielkomiejski charakter. W sumie znajdzie się w nich 111 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań i apartamentów 1,2,3 i 4-pokojowych o metrażu od 31 do 97 mkw. Ceny będą się wahały od 5,6 tys. PLN do 6,3 tys. PLN za mkw. Planowany termin oddania inwestycji do użytku to grudzień 2013r.

fot. mat. prasowe

Dziedziniec

Część mieszkalna kompleksu to 4 budynki liczące od 5 do 7 kondygnacji

„Jest to inwestycja, na którą miasto i jego mieszkańcy czekali bardzo długo. Wreszcie ta część Olsztyna zostanie zagospodarowana i zabudowana architekturą wysokiej jakości, na jaką zasługuje ta prestiżowa lokalizacja.” – komentuje Kamila Górecka-Kirwiel, PR Manager OPB Development.

Wygodne parkowanie pojazdów ma zapewniać podziemna, dwupoziomowa hala garażowa, a komórki lokatorskie będą doskonałym miejscem na przechowywanie dodatkowych rzeczy. Na terenie kompleksu znajdzie się także elitarny, prywatny fitness club – The One. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany portier, który będzie sprawował pieczę nad bezpieczeństwem kompleksu i komfortem jego lokatorów. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców w hali garażowej będzie działał monitoring.

fot. mat. prasowe

Elewacja wschodnia

Ceny będą się wahały od 5,6 tys. PLN do 6,3 tys. PLN za mkw.

„Kopernik Park oferuje najbardziej komfortową i prestiżową lokalizację w samym sercu Olsztyna. Powstają tu mieszkania i apartamenty idealne dla dynamicznych i aktywnych osób ceniących łatwy dostęp do wszelkich miejskich atrakcji i udogodnień. Ta lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z każdą częścią miasta bez konieczności stania w korkach, a zmodernizowana ul. Artyleryjska umożliwi szybkie dotarcie do wcześniej trudno dostępnych części Olsztyna.” – komentuje Górecka-Kirwiel.

Elewacje budynków zostaną wykonane z systemowych płyt elewacyjnych wysokiej jakości i w ciepłej kolorystyce. Ze względu na komfort mieszkańców w mieszkaniach od strony głównych ulic zastosowane zostaną okna o podwyższonym standardzie izolacyjności akustycznej. Klatki schodowe oraz części wspólne kompleksu będą wykończone w ponadprzeciętnym standardzie, znajdą się tu także windy renomowanej marki. Okolice budynków będzie zdobiła zachowana oraz nowa zieleń parkowa wzbogacona o oświetlenie oraz elementy małej architektury, co stworzy idealne warunki do wypoczynku i rekreacji.

fot. mat. prasowe

Hall

Planowany termin oddania inwestycji do użytku to grudzień 2013r.

Kopernik Park to dogodna lokalizacja dla biznesu m.in. ze względu na to, iż jest to prestiżowe i reprezentacyjne miejsce w samym sercu miasta. Powierzchnie handlowo-usługowe znajdą się na parterowej kondygnacji budynków zlokalizowanych wzdłuż ul. 1 Maja i będą one dostępne z poziomu chodnika. Natomiast w piątym budynku, który powstanie przy ul. Partyzantów dostępne będą powierzchnie handlowo-usługowe i biurowe. Wszystkie kluczowe dla prowadzenia biznesu instytucje znajdują się w zasięgu spaceru lub kilkuminutowej podróży samochodem. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych miasta, sklepów, obiektów rekreacyjnych i kulturalnych zapewnia stały dopływ klientów.

Przeczytaj także: Brylowska 2 w Warszawie Brylowska 2 w Warszawie

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: