eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Turku. Rusza Kaliska Park

Nowe mieszkania w Turku. Rusza Kaliska Park

2020-02-14 12:22

Nowe mieszkania w Turku. Rusza Kaliska Park

Kaliska Park - wizualizacja © fot. mat. prasowe

W Turku powstaną nowe mieszkania, a wybuduje je debiutująca na tym rynku firma Antczak Residential. Pierwszy etap inwestycji Kaliska Park zakłada powstanie trzech budynków wielorodzinnych, które pomieszczą 80 mieszkań o powierzchniach od 30 do 70 m2. Sprzedaż i budowa ruszą jeszcze w tym kwartale, a pierwsze mieszkania mają być gotowe pod koniec nadchodzącego roku.

Przeczytaj także: Apartamenty Sienkiewicza 44: nowe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim

Jak informuje deweloper, realizacja inwestycji Kaliska Park będzie przebiegać w dwóch etapach. W jej pierwszej fazie zaplanowano powstanie 80 nowych mieszkań, które zlokalizowane będą w trzech cztero- i trzykondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych.

Do wszystkich mieszkań położonych na wyższych piętrach należeć będą balkony, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków i zabezpieczenia w postaci zewnętrznych rolet. W większości lokali zaplanowano garderoby.

Ofertę mieszkaniową uzupełniać będą 92 miejsca parkingowe, wózkownia, rowerownia, nowoczesny plac zabaw oraz części wspólne zapełnione zielenią i małą architekturą. Projekt Kaliska Park powstał w pracowni MODOarchitektura.

W każdym bloku znajdzie się również kotłownia gazowa - która eliminuje konieczność montowania pieców w każdym mieszkaniu.

Nowe mieszkania powstają w bliskim sąsiedztwie centrum Turku. Tuż obok Urzędu Miasta, Parku Składkowskiej i ogródków działkowych. Inwestycja będzie dogodnie skomunikowana z innymi częściami miasta. Tuż przy wejściu na osiedle znajduje się przystanek autobusowy. W okolicy jest również wiele sklepów, restauracji, aptek, szkół i przychodni.

fot. mat. prasowe

Kaliska Park - wizualizacja

Osiedle Kaliska Park to w pierwszym etapie trzy budynki wielorodzinne z mieszkaniami o pow. od 30 do 70 m2.


Pierwsze lokale zostaną przekazane klientom w IV kwartale 2021 r.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: