eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › "Konik Polny"- mieszkania w Warszawie

"Konik Polny"- mieszkania w Warszawie

2011-02-02 14:00

"Konik Polny"- mieszkania w Warszawie

Konik Polny - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Dolcan podjął decyzję o wybudowaniu przedszkola w ramach nowej inwestycji "Konik Polny". Jak przekonuje spółka, będzie to osiedle z pełną infrastrukturą i wszelkimi udogodnieniami dla mieszkańców. Inwestycja uzyskała już pozwolenie na budowę.

Przeczytaj także: Dolcan: mieszkania dla niepełnosprawnych

fot. mat. prasowe

Konik Polny - wizualizacja

Konik Polny - wizualizacja

Na warszawskiej Białołęce stołeczny deweloper realizuje inwestycję mieszkań bezczynszowych o nazwie „Konik Polny”. Osiedle powstaje na dużej działce o powierzchni ponad 16 hektarów, co sprawia, że cały teren inwestycji charakteryzuje się niewielkim zagęszczeniem. Dzięki temu przyszli mieszkańcy mają mieć zagwarantowane większe poczucie prywatności oraz podwyższony komfort przebywania w kameralnym gronie.

Ale to nie wszystko. Dolcan planuje wykorzystać dużą ilość terenów zielonych na potrzeby dodatkowych atrakcji dla przyszłych mieszkańców. Deweloper zamierza wybudować na terenie inwestycji m.in. przedszkole oraz umieścić elementy tzw. małej architektury, jak plac zabaw dla dzieci czy ławeczki do wypoczynku. To pozwoli przyszłym mieszkańcom na zabawę z dziećmi w bliskiej odległości od domu. W planach są także kolejne udogodnienia dla mieszkańców osiedla Konik Polny.

- Zdecydowaliśmy się na stworzenie przedszkola, ponieważ to osiedle od początku było dedykowane rodzinom z dziećmi. Dzięki obecności placówki edukacyjnej dla najmłodszych, rodzice będą ciągle pozostawać w bliskości ze swoimi pociechami i unikną trudu dowożenia najmłodszych do miejsc znajdujących się często daleko od domu, np. w innej dzielnicy. To komfortowe rozwiązanie na pewno pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze – mówi Alicja Dolińska, Dyrektor Działu Marketingu i Reklamy Dolcan.

Wybudowanie przedszkola jest kolejną inicjatywą, którą deweloper przygotował w trosce o dobro publiczne. Władze spółki przekazały również część gruntów projektu Osiedle Tęczowe w warszawskich Włochach pod budowę nowoczesnej przychodni medycznej. Z placówki będą mogli korzystać zarówno mieszkańcy inwestycji, jak i osoby z sąsiadujących osiedli.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaproponować przyszłym mieszkańcom tak atrakcyjne i nowoczesne warunki. Jesteśmy pewni, że spotkają się one z ich aprobatą, ponieważ główną inspirację do tworzenia tego typu projektów czerpiemy właśnie z bezpośrednich rozmów z klientami - przyznaje Alicja Dolińska.

fot. mat. prasowe

Konik Polny - wizualizacja

Konik Polny - wizualizacja

Osiedle Konik Polny to projekt realizowany w ramach koncepcji mieszkań bezczynszowych, która niedawno została wprowadzona przez Dolcan na polski rynek. Dzięki niej wszyscy mieszkańcy osiedla będą mieć dużo szersze możliwości w zakresie generowania oszczędności – głównie dzięki brakowi obowiązku płacenia czynszu, a także nieposiadania części wspólnych, które wymagają konserwacji oraz renowacji. Mieszkania bezczynszowe pozwalają również na wygody niedostępne w przypadku większości mieszkań znajdujących się w blokach, np. opcję posiadania kominka czy dużego ogródka.


Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: