eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › W Gdyni powstaje Osiedle Azymut

W Gdyni powstaje Osiedle Azymut

2018-06-29 12:12

W Gdyni powstaje Osiedle Azymut

Trwa sprzedaż mieszkań na osiedlu Azymut © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Gdyński Mały Kack, ulica Wielkopolska. To właśnie pod tym adresem powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa firmy INPRO. Docelowo na Osiedle Azymut składać będzie się 7 trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków. W bieżącej ofercie dewelopera znajdziemy 143 mieszkania z widokiem na okoliczne lasy i Zatokę Gdańską.
Osiedle Azymut wznosi się w dogodnie skomunikowanym rejonie Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie wjazdu na trójmiejską obwodnicę oraz nieopodal stacji Karwiny Pomorskiej Kolei Metropolitarnej. To gwarantuje przyszłym mieszkańcom sprawną komunikację z dowolnym miejscem Trójmiasta.

Kompleks tworzyć będzie 7 trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków o nowoczesnej architekturze, którą podkreślać będą tzw. gabiony, czyli ściany oporowe z kamienia.

Osiedle będzie częściowo ogrodzone i monitorowane. Projekt zakłada również powstanie hali garażowej, piwnic, rowerowni, wózkarni, ogólnodostępnych miejsc postojowych oraz placu zabaw i zewnętrznej siłowni.

Wszystkie mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby można je było łatwo i funkcjonalnie urządzić. Właściciele lokali na parterze będą mogli cieszyć się własnym ogródkiem, a mieszkania na wyższych piętrach wzbogacone zostaną o słoneczne balkony i tarasy.

fot. mat. prasowe

Osiedle Azymut - wizualizacja

Osiedle Azymut powstaje przy ulicy Wielkopolskiej w Gdyni


Jednym z kluczowych atutów osiedla Azymut jest także wyjątkowy widok na pobliskie lasy i Zatokę Gdańską. Ponadto, zaledwie 3,5 km od inwestycji mieści się słynne molo w Orłowie.

Planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2019 roku. W aktualnej ofercie znajdują się 143 mieszkania o powierzchni od 35 mkw. do 96 mkw. Ceny brutto lokali rozpoczynają się od 7020 zł za mkw.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: