eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kwartał Uniwersytecki 3. Nowe mieszkania w Gdańsku

Kwartał Uniwersytecki 3. Nowe mieszkania w Gdańsku

2018-03-23 12:51

Kwartał Uniwersytecki 3. Nowe mieszkania w Gdańsku

Kwartał Uniwersytecki © fot. mat. prasowe

W Gdańsku Przymorzu realizowana jest właśnie kolejna inwestycja mieszkaniowa - trójmiejski deweloper Inpro S.A. buduje tam Kwartał Uniwersytecki 3, czyli kontynuację projektów Kwartał Uniwersytecki i Kwartał Uniwersytecki 2. Sprzedaż lokali już się rozpoczęła. W ofercie znalazły się 72 nowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu.

Przeczytaj także: Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku już w sprzedaży

Kwartał Uniwersytecki 3 to 9-kondygnacyjny budynek zlokalizowany przy ulicy Szczecińskiej w Gdańsku Przymorzu. Inwestycja dostarczy na trójmiejski rynek 72 nowe mieszkania o metrażach od 35 m2 do 73 m2. Termin jej zakończenia zaplanowano na 30 sierpnia nadchodzącego roku. Ceny rozpoczynają się od 9180 zł brutto za m2.

Atutem inwestycji Inpro S.A. ma być lokalizacja. Budynek powstaje bowiem w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części Gdańska. W jego pobliskim sąsiedztwie znajduje się przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej SKM Gdańsk Przymorze oraz przystanek tramwajowy. To interesująca propozycja dla tych, którzy cenią sobie życie w mieście, ale jednocześnie poszukują zacisznej okolicy.

Design budynku uzupełniać będą słoneczne balkony i tarasy. Na parterze powstanie pomieszczenie rekreacyjne oraz ogólnodostępny podcień rowerowy i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem. Na zewnątrz budynku zaplanowano naziemne miejsca parkingowe oraz miejsca postojowe z ograniczonym dostępem.

Jak zapewnia deweloper, wszystkie mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane, tak aby można je było szybko urządzić. Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń ma spowodować, że mieszkania będą słoneczne, ustawne i będą dawać duże możliwości wykorzystania przestrzeni, zapewniając równocześnie dowolność aranżacji.

fot. mat. prasowe

Kwartał Uniwersytecki

W ofercie pojawiły się 72 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.


W sąsiedztwie Kwartału Uniwersyteckiego 3 znajduje się Uniwersytet Gdański, centrum biurowe Alchemia, kompleks sportowy Aquastacja oraz Olivia Business Centre – jedno z największych centrów biurowych w Trójmieście. W okolicy funkcjonują także liczne szkoły i przedszkola co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców.

Dzięki bliskości nowoczesnych obiektów biurowych i Uniwersytetu Gdańskiego inwestycja może być interesującą propozycją dla osób inwestujących w nieruchomości. Z myślą o tego typu klientach zaprojektowano dużą liczbę lokali jedno- i dwupokojowych.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: