eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Panorama Park II w Kościelnej Wsi. Rusza kolejny etap

Panorama Park II w Kościelnej Wsi. Rusza kolejny etap

2018-01-15 11:01

Panorama Park II w Kościelnej Wsi. Rusza kolejny etap

Osiedle Panorama Park © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Wiosną 2016 roku rozpoczęła się realizacja kolejnej inwestycji firmy FB Antczak zlokalizowanej w Kościelnej Wsi - Panorama Park II. W pierwszej fazie prac powstały trzy budynki z 44 mieszkaniami, w drugiej, właśnie się rozpoczynającej - dwa budynki z 27 lokalami o powierzchniach od 29 do 75 mkw. Chętni muszą się spieszyć - przeszło połowa z nich jest już wstępnie zarezerwowana. Koniec drugiego etapu zaplanowano na schyłek bieżącego roku.

Przeczytaj także: Panorama Park II w Kościelnej Wsi

Pomysł FB ANTCZAK na zlokalizowanie swych inwestycji w Kościelnej Wsi tuż pod Kaliszem okazał się trafiony. Wszystko zaczęło się w 2005 roku od osiedla Złote Łąki, kolejny był zespół domków jednorodzinnych Panorama, a wkrótce potem w ofercie dewelopera pojawił się kompleks mieszkaniowy Panorama Park.

W 2016 roku FB ANTCZAK podjęła decyzję o rozpoczęciu kolejnej realizacji. Na kompleks Panorama Park II docelowo złoży się 9 budynków, w ramach których powstanie 145 o powierzchniach liczących sobie od 28 do 75 mkw. Mieszkańcy parterów zyskają przydomowe ogródki, a w mieszkaniach zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach zaplanowano tarasy. Część z lokali ma do dyspozycji także antresolę. Na terenie osiedla zabezpieczono też 340 miejsc parkingowych oraz 18 garaży. Oprócz wysokiej jakości mieszkań, na osiedlu powstanie także 14 lokali handlowo-usługowych, które odpowiadać będą na najważniejsze potrzeby mieszkańców. Ich powierzchnia wyniesie od 30 do 900 mkw.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Pierwsze mieszkania w nowej części osiedla przekazano mieszkańcom pod koniec ubiegłego roku


- Realizacje w Kościelnej Wsi pozwoliły nam na pełne wykorzystanie naszego potencjału. Duży, otwarty teren mogliśmy od początku zaprojektować zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Nie ograniczała nas okoliczna zabudowa i narzucony przez nią styl – podkreśla Marek Antczak, prezes FB ANTCZAK. Każdy kolejny etap osiedla różni się nieco od poprzedniego. Staramy się w ten sposób odpowiadać na najnowsze trendy i potrzeby naszych klientów. Koncepcja osiedle Panorama Park II została wyłoniona w specjalnym konkursie dla architektów – co pozwoliło nam na lokalny rynek wprowadzić rozwiązania architektoniczne z najwyższej półki. Nasze starania wielokrotnie doceniono, przyznając na przykład osiedlu Panorama nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich konkursach branżowych – dodaje inwestor.

fot. mat. prasowe

Ukończone budynki

Autorem koncepcji architektonicznej osiedla jest pracownia Decone z Poznania


W ramach I etapu powstały trzy budynki z 44 mieszkaniami o pow. od 29 do 85 mkw. oraz 6 lokali usługowych o pow. od 50 do 130 mkw. Pierwsze mieszkania w nowej części osiedla przekazano mieszkańcom pod koniec ubiegłego roku. W styczniu natomiast rusza budowa kolejnego etapu. W dwóch budynkach powstanie łącznie 27 lokali mieszkalnych. W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 29 do 75 mkw. Koniec budowy przewidziano na grudzień 2018 roku.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

  • Komentarz usunięty

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: