eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Bagry Park w Krakowie: kolejne etapy już w sprzedaży

Bagry Park w Krakowie: kolejne etapy już w sprzedaży

2016-07-01 09:26

Bagry Park w Krakowie: kolejne etapy już w sprzedaży

Bagry park V - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

IV i V etap osiedla Bagry Park w krakowskim Podgórzu są już w sprzedaży. W 7 budynkach znajdzie się łącznie 158 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Przyszli lokatorzy mogą liczyć również na miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz parking naziemny. Cena za mkw. wynosi od 6000 do 6200 złotych brutto.

Przeczytaj także: Kwiatowa Równina gotowa na przyjęcie mieszkańców

Trwa budowa pięciu etapów osiedla Bagry Park. W kompleksie znajdzie się 31 spójnych architektonicznie obiektów, które pomieszczą łącznie 704 lokale. Budynki powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Ich elewacje, pokryte tynkiem w odcieniach szarości, wzbogacone zostaną klinkierem oraz drewnem. Dopełnieniem projektu będą przestronne tarasy ze szklanymi balustradami.

Ruszyła już sprzedaż mieszkań w IV i V części osiedla, które zlokalizowane są od strony ulicy Lipskiej. W czwartym etapie inwestycji Bagry Park powstanie 6 budynków, w których znajdzie się łącznie 96 mieszkań. Lokale będą posiadały metraże od 46,3 do 98,23 mkw., a ich układy – od 2 do 5 pokoi – pozwolą na funkcjonalną aranżację przestrzeni. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano 78 stanowisk w garażu podziemnym oraz 39 miejsc postojowych naziemnych.

Bagry Park V powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie czwartego etapu inwestycji. Będzie to jeden budynek, który pomieści 62 mieszkania o powierzchniach od 40,21 do 62,64 mkw. i układach od 2 do 3 pokoi. Na zmotoryzowanych mieszkańców czekać będzie 28 miejsc garażowych oraz parking zewnętrzny na 50 samochodów. W budynku znajdą się komórki lokatorskie oraz schowki.

Osiedle zapewni wiele możliwości spędzenia wolnego czasu swoim mieszkańcom. Przestrzeń wspólna na terenie kompleksu Bagry Park została dokładnie zaplanowana i bogato zagospodarowana. Na rodziny z dziećmi czekać będą dwa nowoczesne place zabaw. Pomiędzy budynkami powstaną altany ogrodowe, a dla sportowców zaprojektowano boisko do piłki siatkowej. Teren całego osiedla zostanie ogrodzony, wyposażony w sieć dróg wewnętrznych, a także odpowiednio oświetlony. Inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych, a budynki będą wyposażone w cichobieżne windy.

fot. mat. prasowe

Bagry Park IV - wizualizacja

Czwarty etap zaoferuje nabywcom 96 mieszkań o metrażach od 46,3 do 98,23 mkw.


Bagry Park powstaje w Podgórzu, na terenie szybko rozwijającego się Płaszowa. Rozległe tereny rekreacyjne Zalewu Bagry, oddalone zaledwie kilka minut od inwestycji, są miejscem odpowiednim do odpoczynku i aktywnego spędzania czasu wolnego. Natomiast bliskość placówek oświatowych oraz dużych sklepów ułatwi przyszłym lokatorom załatwianie codziennych obowiązków. Osiedle będzie także dobrze skomunikowane z pozostałymi rejonami miasta, m.in. dzięki usytuowanej niedaleko pętli Mały Płaszów oraz nowo otwartej estakadzie, po której jeździ szybki tramwaj.
Sprzedaż mieszkań w Krakowie bije kolejne rekordy. W ciągu pierwszych pięciu miesięcy nabywców znalazło 346 mieszkań z oferty ATAL, to najlepszy początek roku w historii firmy. Dlatego, żeby utrzymać szeroki wybór, a tym samym bardzo dobre wyniki, zdecydowaliśmy się na równoczesne włączenie do sprzedaży dwóch etapów Bagry Park – powiedział Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.

W aktualnej krakowskiej ofercie ATAL S.A., oprócz pięciu etapów Bagry Park, w sprzedaży znajdują się również inne projekty. Można nabywać apartamenty na Zabłociu w inwestycji ATAL Residence. Na Grzegórzkach powstaje nowoczesne osiedle Bajeczna Apartamenty. W Bronowicach dostępne są ostatnie lokale w kompleksie Bronowice Residence, a także w dwóch etapach inwestycji Lazurowy Park Bronowice. Osoby chcące zakupić mieszkanie w centrum Krakowa zainteresują się ofertą prestiżowego projektu Masarska 8 Apartamenty. Natomiast na terenie Podgórza w sprzedaży oprócz Bagry Park jest osiedle Wielicka Garden. Ostanie wolne mieszkania są do nabycia w drugim etapie projektu City Towers Czyżyny.

Zakończenie pierwszego etapu Bagry Park planowane jest na II kwartał 2016 roku, II etapu na IV kwartał 2016, natomiast prace na III etapie osiedla zakończą się w II kwartale 2017 roku. Zakończenie IV i V etapu planowane jest odpowiednio na II i III kwartał 2017. Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe Ar-De Studio.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: