eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kolejny etap projektu Wilczak 20

Kolejny etap projektu Wilczak 20

2018-01-30 13:43

Kolejny etap projektu Wilczak 20

Kolejny etap projektu Wilczak 20 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na poznańskich Winogradach Firma Agrobex realizuje jedną ze swoich największych inwestycji mieszkaniowych - Wilczak 20. Do tej pory realizacji doczekało się 287 mieszkań, a w ramach rozpoczętego już IV etapu powstaną kolejne 152 lokale. będą to kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 28 do 82 m.kw. Ceny zaczynają się od 6600 zł brutto za mkw.

Przeczytaj także: Inwestycja Wilczak 20 w Poznaniu w rozbudowie

Wilczak 20 to nowoczesne osiedle, które wznosi się u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej w Poznaniu. Powstałe dotychczas trzy etapy dostarczyły na wielkopolski rynek 287 mieszkań. Jeszcze w minionym roku ruszono z pracami przy kolejnym budynku.

Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 152 jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o powierzchni od 28 do 83 m.kw. Ceny rozpoczynają się od 6600 złotych brutto za m.kw. Agrobex oferuje swoim klientom opcję wykończenia mieszkań pod klucz w cenie 200 zł za m.kw. Wszystkie proponowane w standardach wykończenia materiały, klient może obejrzeć w biurze na osiedlu.

W sprzedaży nadal są ostatnie lokale z budynku F i C, a ceny rozpoczynają się od 5987 zł. za m.kw.

fot. mat. prasowe

Osiedle Wilczak 20

Spółka Agrobex proponuje przyszłym mieszkańcom 152 mieszkania o powierzchni od 28 do 82 m.kw.


Projekt Wilczak 20 wyróżnia sporo elementów. Część z nich należy do małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery, place zabaw, a także zewnętrzna siłownia. Poza częścią mieszkaniową dostępne będą także punkty handlowo – usługowe. Kolejną zaletą jest lokalizacja. Umożliwia ona dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (linii 72 i 85) oraz tramwajowe (linia 3). Szybko i sprawnie dojedziemy także do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta). Zwolenników aktywności fizycznej zadawala bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych.
– Osiedle Wilczak 20 to jeden z naszych większych projektów mieszkaniowych. Obecnie trwają prace przy realizacji IV etapu, czyli budynku B, gdzie powstaje już 3 kondygnacja. - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: