eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kwiatowa Równina gotowa na przyjęcie mieszkańców

Kwiatowa Równina gotowa na przyjęcie mieszkańców

2016-06-28 09:49

Kwiatowa Równina gotowa na przyjęcie mieszkańców

Kwiatowa Równina na Prądniku Białym © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na Prądniku Białym w Krakowie powstaje osiedle Kwiatowa Równina. Kolejny etap inwestycji realizowanej przez Grupę Deweloperską Geo został już oddany do użytku. W budynkach C1 i C2 znajduje się 68 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, a ich ceny kształtują się od 5,8 tys. do 6,3 tys. za mkw.

Przeczytaj także: Osiedle Młodnik na wrocławskich Sołtysowicach

Kwiatowa Równina to kompleks budynków wielorodzinnych położony w dynamicznie rozwijającej się, ale spokojniej dzielnicy Prądnik Biały. Pomimo kameralnego charakteru, osiedle przy ul. Pękowickiej znajduje się blisko centrum Krakowa – dojazd do Starego Miasta zajmuje 15 minut.

W oddanych do użytku budynkach C1 i C2 znalazło się 68 mieszkań 1-, 2-, 3-, 4-pokojowych o zróżnicowanych metrażach – od 27,79 do 81,35 mkw. Obecnie dostępnych jest jeszcze ok. 30 lokali, których ceny wahają się od ok. 5,8 tys. do 6,3 tys./ mkw.
Kwiatowa Równina to idealne miejsce dla rodzin – podkreśla Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. – Mało intensywna zabudowa (3 piętra z windą) oraz niewielka odległość od centrum powodują, że mieszkania te cieszą się największym zainteresowaniem właśnie w tej grupie klientów – dodaje.

Z myślą o rodzinach z dziećmi na osiedlu powstał plac zabaw wykonany z materiałów przyjaznych naturze. Do dyspozycji są także przestronne części wspólne.

O rodzinnym charakterze Kwiatowej Równiny zdecydowały także funkcjonalne układy mieszkań. Wszystkie lokale posiadają balkon oraz oddzielną kuchnię z możliwością otwarcia na salon. Dzięki temu każde „M” można zaaranżować według własnych upodobań.

fot. mat. prasowe

Kwiatowa Równina na Prądniku Białym

W ukończonych budynkach C1 i C2 znalazło się 68 mieszkań, z czego ponad połowa znalazła już nabywców.


Grupa Geo w przyszłości chce rozbudować osiedle – na razie planowane są dwa kolejne budynki – D1 i D2.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: