eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Murapol Zielone Bulwary z III etapem

Murapol Zielone Bulwary z III etapem

2019-02-01 10:40

Murapol Zielone Bulwary z III etapem

Murapol Zielone Bulwary III etap - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Kolejne mieszkania we Wrocławiu. Firma Murapol poinformowała właśnie o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań powstających w ramach III etapu zlokalizowanej przy ulicy Dożynkowej inwestycji Murapol Zielone Bulwary. W bieżącej ofercie znajdują się dwa 4-kondygnacyjne budynki, a w nich 140 mieszkań: od kompaktowych kawalerek po przestronniejsze lokale czteropokojowe.
Wprowadzony do sprzedaży etap jest ostatnim w tym projekcie deweloperskim, na który docelowo złoży się 6 budynków z przeszło 400 lokalami mieszkalnymi, łącznie ponad 19 tys. mkw. powierzchni użytkowej.

W nowej ofercie dostępnych jest 140 mieszkań, od 28-metrowych kawalerek, po sięgające 56 metrów lokale 4-pokojowe. Wszystkie posiadać będą balkony, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Dla zmotoryzowanych przewidziano podziemną halę garażową ze 109 miejscami parkingowymi oraz 59 stanowisk naziemnych. Inwestycja zostanie zagospodarowana zielenią, a z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstanie plac zabaw.

Projekt inwestycji powstał w należącej do holdingu Murapol pracowni Murapol Architects Drive Sp. z o.o. Prace mają ruszyć w 3 kwartale 2019 r., a przekazanie mieszkań nabywcom, zgodnie z harmonogramem, zaplanowano na 3 kwartał 2020 r.

Trzeci etap Murapol Zielone Bulwary stanowi część „oferty 2 000”, w ramach której Murapol zwiększył portfel komercjalizowanych inwestycji o ponad 2 000 lokali mieszkalnych powstających w różnych miastach Polski. Wszystkie inwestycje wprowadzone do sprzedaży w ramach „oferty 2 000” będą posiadały wdrożony Home Management System, rozwiązania umożliwiające zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania.

fot. mat. prasowe

Murapol Zielone Bulwary III etap - wizualizacja

Trzeci etap inwestycji Murapol Zielone Bulwary zaoferuje 140 mieszkań


- Murapol Zielone Bulwary są siódmą inwestycją mieszkaniową realizowaną przez Grupę w stolicy Dolnego Śląska. Dotychczas do dyspozycji wrocławian postawiliśmy blisko 2,6 tys. lokali oferowanych zarówno w wieloetapowych projektach deweloperskich, jak i kameralnych inwestycjach. O tym, że wrocławski rynek mieszkaniowy jest dla nas atrakcyjny, świadczy również fakt systematycznego powiększania aktywnego banku ziemi w tym mieście – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Osiedle Murapol Zielone Bulwary to kameralne budynki usytuowane w spokojnej i otoczonej zielenią południowej dzielnicy Wrocławia – Klecinie. Przy jednoczesnej bliskości terenów rekreacyjnych - rzeki Ślęzy, parków Klecińskiego i Grabiszyńskiego, a także Toru Wyścigów Konnych, dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana. W niewielkiej odległości od ulicy Dożynkowej przebiegają węzły drogowe autostrady A4 oraz drogi S8 – to trasy wyjazdowe w kierunku Zgorzelca, Katowic, Poznania i Łodzi.

W czerwcu i wrześniu ub.r. Grupa wprowadziła do sprzedaży pierwszy i drugi etap inwestycji oferując łącznie 282 lokale powstające w 4 budynkach.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: