eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Murapol rozbudowuje Osiedle Storczyków w Mikołowie. Nowe mieszkania już w sprzedaży

Murapol rozbudowuje Osiedle Storczyków w Mikołowie. Nowe mieszkania już w sprzedaży

2020-03-04 09:42

Murapol rozbudowuje Osiedle Storczyków w Mikołowie. Nowe mieszkania już w sprzedaży

Osiedle Storczyków w Mikołowie - wizualizacja © fot. mat. prasowe

W sprzedaży pojawił się II etap inwestycji Murapol Osiedle Storczyków. W tej fazie projektu, usytuowanego przy ulicy Storczyków w Mikołowie pod Katowicami, zaplanowano powstanie 114 nowych mieszkań: od kompaktowych kawalerek o powierzchni 25 mkw. po przestronniejsze, około 67-metrowe lokale czteropokojowe. Zakończenie prac budowlanych zaplanowano na ostatni kwartał bieżącego roku.
Drugi etap inwestycji Murapol Osiedle Storczyków zakłada powstanie pięciokondygnacyjnego budynku, który pomieści 114 nowych mieszkań oraz 80 miejsc parkingowych, usytuowanych w podziemnej hali garażowej. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli korzystać z 80 naziemnych stanowisk postojowych.

Do mieszkań zlokalizowanych na parterze należeć będą przestronne tarasy, a dla wyższych kondygnacji zaplanowano balkony. Wszystkie lokale zostaną standardowo wyposażone w pakiet antysmogowy. Na terenie inwestycji zainstalowany zostanie wideomonitoring oraz wideodomofony. Zastosowany w tym celu Home Management System umożliwia również zastosowanie w mieszkaniach rozwiązań smart home.

Nowe mieszkania przy ul. Storczyków powstają w północnej, zielonej części Mikołowa, sprzyjającej rekreacji i wypoczynkowi. W pobliżu przepływa rzeka Jamna, a nieco dalej znajduje się rozległy teren leśny, idealne miejsce na wycieczki rowerowe i spacery. Ponadto okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta i trasami wyjazdowymi. Nieopodal przebiegają dwa ważne trakty komunikacyjne, drogi krajowe nr 44 i 81, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się pomiędzy głównymi miastami Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Dojazd do centrum Katowic zajmuje stąd ok. 30 minut. Bardzo blisko inwestycji znajduje się także centrum handlowe oraz inne placówki handlowo-usługowe.

fot. mat. prasowe

Osiedle Storczyków w Mikołowie - wizualizacja

Murapol rozpoczął sprzedaż drugiego etapu inwestycji


Oprócz najnowszego drugiego etapu, w ofercie projektu Murapol Osiedle Storczyków znajdują się ostatnie wolne mieszkania powstające w ramach pierwszego etapu, którego ukończenie planowane jest na połowę 2020 roku.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: