eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Co deweloperzy oferują wymagającym?

Co deweloperzy oferują wymagającym?

2015-10-24 00:45

Co deweloperzy oferują wymagającym?

Hill Park - Marvipol © fot. mat. prasowe

Wysoka jakość wykonania, ciekawa architektura i komfortowe rozwiązania. O projekty stworzone dla wymagających klientów zapytał deweloperów portal nieruchomości Dompress.pl.

Przeczytaj także: Rynek pierwotny: z myślą o kim budują deweloperzy?

Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska


Naszym wyjątkowym projektem z pewnością jest Kolska od Nowa. To warszawska inwestycja w segmencie średnim w półhektarowym prywatnym parkiem i doskonałą architekturą. Oferuje ciekawe rozwiązania, jak choćby sieć WI FI na terenie parku. To prawdopodobnie najlepsza oferta na bliskiej Woli w cenach z segmentu średniego. Dzięki aranżacji, udogodnieniom i lokalizacji to propozycja dla wymagających indywidualistów w każdym wieku.

Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service


Aktualnie w ofercie Wawel Service dostępne są dwie inwestycje skierowane do bardziej wymagających klientów - krakowskie Apartamenty Sowiniec oraz Osada Czorsztyn zlokalizowana 100 km od Krakowa. W cenie zakupu nieruchomości zapewniamy klientom indywidualny projekt wykończenia i aranżacji wnętrza przygotowany przez najlepszych specjalistów.

Apartamenty Sowiniec to kameralne osiedle składające się z czterech budynków położone w prestiżowej części Krakowa – Woli Justowskiej, która usytuowana jest w odległości kilku kilometrów od krakowskiego rynku. Miejsce otoczone jest Lasem Wolskim z jego najwyższym wzgórzem Sowiniec. Znakiem rozpoznawczym inwestycji są wyjątkowe japońskie ogrody, zaaranżowane w klimacie ekskluzywnego minimalizmu.

Osada Czorsztyn to kompleks energooszczędnych, luksusowych willi jednorodzinnych, usytuowanych nad brzegiem malowniczego Jeziora Czorsztyńskiego we wsi Mizerna. Z terenu inwestycji rozpościera się niesamowity widok na Tatry, Gorce i Pieniny. Cały teren inwestycji jest ogrodzony. Domy wybudowano w technologii łączącej naturalne materiały, jak: kamień, drewniane bale i futurystyczne szkło.

Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord


Wymagającym klientom w Warszawie dedykujemy mieszkania w Wilanowie oraz na Woli. W samym sercu Miasteczka Wilanów realizujemy przemyślany zespół eleganckich, dopracowanych budynków osiedla Śródmieście Wilanów. Charakteryzuje je kameralna i bardzo nowoczesna zabudowa utrzymana w duchu eleganckiego minimalizmu. Ostatni z pięciu budynków w tej inwestycji zostanie oddany do użytku w 2017 roku.

Na Woli wraz z grupą Waryński realizujemy nowoczesny kompleks mieszkalny Stacja Kazimierz. Wyróżnikami projektu są zróżnicowana wysokość budynków, wysokiej jakości elewacje, eleganckie detale wykończenia oraz odważna kolorystyka. Liczne odniesienia do industrialnej tradycji miejsca nadają inwestycji ciekawy charakter.
W Gdyni, w prestiżowej willowej okolicy w otoczeniu lasów powstaje natomiast Brama Sopocka - kameralne osiedle dwupiętrowych apartamentowców. W pierwszym etapie inwestycji powstały 54 eleganckie apartamenty o metrażu od 50 do 95 m kw. Klienci znajdą tu rzadkie na rynku lokale z antresolą i tarasem.

fot. mat. prasowe

Hill Park - Marvipol

Hill Park Apartments to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji Marvipolu.


Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.


Jedne z bardziej luksusowych projektów w naszej ofercie to ekskluzywne, wykończone pod klucz domy w Villa Campina, a także apartamenty i mieszkania w warszawskiej inwestycji Bliska Wola i nadmorskiej Rezydencji Redłowo. Koncepcje architektoniczne inwestycji J.W. Construction charakteryzuje wysoki standard wykończenia i nowoczesna architektura. Liczne przeszklenia nadają bryłom budynków ponadczasowej elegancji. Na terenie inwestycji projektujemy miejsca handlowo-usługowe i tereny rekreacyjne, jak parki, place zabaw, a nawet bulwary z miejscem na ogródki kawiarniane.

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp


Zgodnie ze strategią, LC Corp koncentruje się na budowie i sprzedaży mieszkań dedykowanych dla segmentu popularnego oraz klientów inwestycyjnych. Nie realizujemy i nie planujemy projektów z segmentu premium.

 

1 2 3

następna

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: