eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Śródka OdNowa 2. Grupa Partner buduje nowe mieszkania w Poznaniu

Śródka OdNowa 2. Grupa Partner buduje nowe mieszkania w Poznaniu

2019-12-17 11:21

Śródka OdNowa 2. Grupa Partner buduje nowe mieszkania w Poznaniu

Grupa Partner buduje nowe mieszkania w Poznaniu © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Nowe mieszkania w Poznaniu. Grupa Partner poinformowała właśnie o rozpoczęciu budowy drugiego etapu osiedla Śródka OdNowa. Kupujący mogą wybierać spośród 83 lokali o powierzchniach od 27 do 80 mkw. Ceny rozpoczynają się od 221 000 zł brutto. Harmonogram prac zakłada, że pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się na początku 2021 roku.

Przeczytaj także: Przystań Warta - nowe mieszkania z widokiem na Wartę

Osiedle Śródka OdNowa 2 usytuowane jest przy ulicy Bernata w Poznaniu, w niedalekim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego oraz Ostrowa Tumskiego, a jednocześnie blisko centrum - dotarcie stąd do Starego Rynku ma zajmować nie więcej niż 10 minut.

Grupa Partner właśnie uruchomiła sprzedaż lokali powstających w tym etapie inwestycji. W ofercie znalazły się 83 nowe mieszkania, od kompaktowych kawalerek o powierzchni 27 mkw., po przestronne 80-metrowe cztery pokoje. Do każdego z nich należeć będzie loggia, balkon lub taras, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Co istotne, nowe mieszkania będzie można łączyć (w pionie lub w poziomie) - deweloper oferuje taką możliwość jeszcze w fazie budowy.

fot. mat. prasowe

Śródka OdNowa 2 - wizualizacja 1

W II etapie inwestycji powstaną 83 nowe mieszkania


Z myślą o zmotoryzowanych Grupa Partner zaplanowała zarówno podziemną halę garażową, jak i naziemne miejsca postojowe Ceny rozpoczynają się od 221 000 zł brutto, a zgodnie z harmonogramem pierwsi mieszkańcy klucze do własnych czterech kątów otrzymają w I kwartale 2021 roku.

Atutem nowych mieszkań ma być ich lokalizacja - w pobliżu nie brakuje ani typowo miejskiej infrastruktury, ani też terenów zielonych, jak Jezioro Maltańskie, droga rowerowa na Śródkę i Wartostradę, Ostrów Tumski oraz Termy Maltańskie. Dogodne połączenia komunikacji miejskiej sprawiają z kolei, że przyszli mieszkańcy nie powinni mieć trudność z dostaniem się do innych zakątków miasta.

fot. mat. prasowe

Śródka OdNowa 2 - wizualizacja 2

Najtańsze mieszkania kosztują 221 000 zł brutto


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: