eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Mikroapartamenty w Pozaniu. Rusza II etap Nadolnik Compact Apartments

Mikroapartamenty w Pozaniu. Rusza II etap Nadolnik Compact Apartments

2020-02-20 10:38

Mikroapartamenty w Pozaniu. Rusza II etap Nadolnik Compact Apartments

Nadolnik Compact Apartments - wizualizacja © fot. mat. prasowe

W Poznaniu, przy ulicy Nadolnik, Grupa Partner kontynuuje prace związane z realizacją Nadolnik Compact Apartments. Drugi etap inwestycji zakłada powstanie 224 lokali mieszkalnych, w tym zarówno mikroapartamentów, jak i nieco większych metraży. W tej fazie prac odnowiony zostanie również dawny młyn, centralna część kompleksu, który ma zyskać drugą młodość i stać się m.in. miejscem spotkań mieszkańców. Budowa już ruszyła. Jej zakończenie zaplanowano na I kwartał 2022 roku.

Przeczytaj także: Nadolnik Compact Apartments. Kompaktowe mieszkania w Poznaniu

Pierwsza faza Nadolnik Compact Apartments już dobiega końca, prowadzone są jeszcze prace wykończeniowe oraz budowa drogi dojazdowej. Jednocześnie rozpoczęła się realizacja drugiego etapu inwestycji, w ramach którego przewidziano powstanie 224 lokali.

Każdy z budowanych lokali ma być alternatywą dla "pełnowymiarowego" mieszkania, z kuchnią, łazienką oraz przestrzenią do pracy i wypoczynku. W I etapie powstały: mikroapartamenty o powierzchni 20 m kw. dla 2 osób, ale też z antresolą o powierzchni 31-41 m kw. (dla 4 osób). Jak przekonuje Michał Wawrzyniak z Grupy Partner, poznańska inwestycja stanowi interesującą propozycję dla studentów, osób poszukujących swojego pierwszego lokum oraz inwestorów, których skusić może zarówno sięgająca nawet 8% stopa zwrotu z najmu, jak również możliwość odliczenia podatku VAT.

Na terenie kompleksu mikroapartamentów powstanie dodatkowa infrastruktura, w tym boksy rowerowe, kort tenisowy oraz boiska.

fot. mat. prasowe

Nadolnik Compact Apartments - wizualizacja

Prace związane z realizacją II etapu projektu Nadolnik już ruszyły


We wspomnianym we wstępie młynie zaplanowano zaplecze handlowo-usługowe i komercyjne, co oznacza, że do oferty wkrótce trafią także tego typu lokale. Trwają już prace projektowe w tym celu.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: