eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Murapol Osiedle Natura jeszcze większe

Murapol Osiedle Natura jeszcze większe

2019-02-11 10:49

Murapol Osiedle Natura jeszcze większe

Murapol Osiedle Natura II etap - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Właśnie rozpoczęła się sprzedaż II etapu powstającego na warszawskiej Białołęce osiedla Murapol Osiedle Natura. W tej fazie projektu usytuowanego przy ulicy Kąty Grodziskie docelowo powstanie 263 mieszkania. Obecnie kupujący mogą wybierać spośród 54 mieszkań, wśród których dominują M-3 i M-4 o powierzchniach od 33 do 57 mkw. Wstępny harmonogram zakłada, że nowe mieszkania będą gotowe w I kwartale 2021 roku.
Jak już wspomniano we wstępie, II etap Osiedla Natura docelowo dostarczyć ma 263 mieszkania zlokalizowane w pięciu 3-kondygnacyjnych budynkach. Na razie do sprzedaży trafił tylko jeden z nich, a w nim 54 lokale mieszkalne, wśród których zaznacza się przewaga dwu- i trzypokojowych lokali o powierzchniach od niemal 33 do ponad 57 mkw. Wszystkie wyposażone zostaną w balkony, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Deweloper nie zapomniał również o zmotoryzowanych, z myślą o których zaprojektowano 39 naziemnych miejsc parkingowych.

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz elementami małej architektury. W budynku zostanie wdrożony Home Management System, inteligentne rozwiązania umożliwiające zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania.

Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia należąca do Grupy Murapol. Wstępny harmonogram projektu zakłada rozpoczęcie prac budowlanych w trzecim kwartale br., zaś przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w pierwszym kwartale 2021 r.
- Murapol Osiedle Natura to nasz najnowszy warszawski projekt, który wyróżnia się kameralną, niską zabudową. Wszystkie budynki, które w ramach niego powstaną, będą posiadały 3 kondygnacje i po ok. 50-60 lokali. Kolejnym atutem inwestycji jest lokalizacja przy ul. Kąty Grodziskie, w zielonej i spokojnej okolicy z licznymi miejscami do odpoczynku i rekreacji, w pobliżu Kanału Żerańskiego oraz rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA. – Ponadto Białołęka dynamicznie rozwija swoje zaplecze handlowo-usługowe, jest dobrze skomunikowana z centrum stolicy siecią linii autobusowych, koleją miejską SKM oraz arteriami Trasy Toruńskiej i mostu Północnego – dodaje Nikodem Iskra.

fot. mat. prasowe

Murapol Osiedle Natura II etap - wizualizacja

Murapol uruchomił sprzedaż 54 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 2,4 tys. mkw.


Poza projektem Murapol Osiedle Natura, Grupa obecnie oferuje w stolicy mieszkania w dwóch innych inwestycjach - Murapol Atrium Służewiec na Mokotowie oraz Murapol Osiedle Praskie w dzielnicy Praga-Południe, w ramach których udostępniła ponad 630 lokali.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

1 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: