eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty Bukowa Góra w Wiśle

Apartamenty Bukowa Góra w Wiśle

2016-06-15 11:59

Apartamenty Bukowa Góra w Wiśle

Bukowa Góra II © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Na terenie Wisły trwają właśnie prace związane z realizacją drugiego etapu inwestycji Apartamenty Bukowa Góra. Prace najprawdopodobniej skończą się na przełomie roku.

Przeczytaj także: Apartamenty Słoneczna Góra w Szczyrku

- Pomimo zimowych utrudnień, prace przebiegają zgodnie z wyznaczonym wcześniej harmonogramem. Obecnie fachowcy zajmują się zewnętrzną stolarką okienną oraz instalacjami. – mówi Łukasz Olejniczak z Intravi Sp.
z o.o. - głównego wykonawcy II etapu budowy Apartamentów Bukowa Góra.

W nowym budynku powstanie 75 luksusowych apartamentów. Ceny nie należą do najniższych - największy z nich o powierzchni 133 m2 ima kosztować około 1,5 mln złotych.
- Budynek II etapu nieco się różni od tego pierwszego. Jest to druga część tego samego projektu, ale jest to budynek budowany od podstaw. Jego układ jest powielony, natomiast jest wyższy i niżej położony niż ten pierwszy. – mówi Żaneta Kaczmarzyk z Kristensen Group.

Ukończenie konstrukcji budynku do stanu surowego, otwartego zwieńczyła tradycyjna uroczystość zawieszenia wiechy. Wszystko w obecności najemców, którzy już zdecydowali się na zakup apartamentów w nowym budynku.

fot. mat. prasowe

Bukowa Góra II - wizualizacja 2

Drugi budynek położony jest poniżej pierwszego.


- Zdołaliśmy sprzedać już 22 lokale, kolejnych 12 jest już zarezerwowanych, a w czerwcu mamy już zaplanowanych kolejnych 7 umów deweloperskich. Przeprowadziliśmy także badania dotyczące wieku naszych klientów – średnia wieku właścicieli na Bukowej Górze w drugim etapie to 50 lat. Najmłodsza właścicielka ma 33 lata, a najstarszy właściciel - 68 lat. Większość z właścicieli piastuje stanowisko prezesa zarządu lub właściciela firmy. Mamy również 4 lekarzy w tym 3 dentystów. Jest także rolnik, polityk i prawnik. – dodaje Żaneta Kaczmarzyk.

Kristensen Group oprócz inwestycji w Wiśle, zrealizował już projekty w Karpaczu, Świnoujściu i Pasymiu. Wszędzie z dbałością o rozwój kurortu. Nie inaczej będzie w Wiśle. Jak zapowiadają przedstawiciele dewelopera współpraca z władzami Wisły jest już na etapie planowania.

fot. mat. prasowe

Bukowa Góra II - wizualizacja 3

Inwestycja będzie gotowa już za kilka miesięcy.


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: