eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › ATAL Baltica Towers: aparthotel i mieszkania w Gdańsku

ATAL Baltica Towers: aparthotel i mieszkania w Gdańsku

2017-04-20 10:27

ATAL Baltica Towers: aparthotel i mieszkania w Gdańsku

ATAL Baltica Towers - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

W Gdańsku, przy Alei Generała Hallera pnie się w górę ATAL Baltica Towers. Nowa inwestycja ATAL to zarówno mieszkania, jak i aparthotel - łącznie 250 lokali zlokalizowanych zaledwie 800 metrów od Zatoki Gdańskiej. Ceny w budynku mieszkalnym rozpoczynają się od 7 200 złotych brutto, w budynku aparthotelowym od 8 610 złotych brutto (7 000 złotych netto). Projekt kompleksu powstał w pracowni KD Kozikowski Design.

Przeczytaj także: Nowa Motława - mieszkania i condohotel w Gdańsku

ATAL Baltica Towers to dwa trzynastokondygnacyjne budynki położone wśród wiekowego drzewostanu.

W jednym z nich powstanie część mieszkalna, na którą złoży się 113 mieszkań o powierzchniach od 32,38 do 106,45 mkw. - od kompaktowych kawalerek, po przestronne czteropokojowe przestrzenie. Ich uzupełnieniem będą balkony oraz zielone tarasy, z których będzie można podziwiać panoramę miasta oraz Zatokę Gdańską. Dla zmotoryzowanych przewidziano 97 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej oraz 29 naziemnych stanowisk parkingowych. Przyszli mieszkańcy będą mogli również wybrać pośród 37 komórek lokatorskich.

Drugi z budynków został przeznaczony na aparthotel, w ramach którego powstaną 134 lokale - od 32-metrowych kawalerek po niemal stumetrowe, czteropokojowe apartamenty. W podziemnej hali garażowej powstaną 72 miejsca postojowe, a wokół budynku kolejne 64. Przy zakupach firmowych istnieje możliwość odliczenia VAT.

fot. mat. prasowe

ATAL Baltica Towers - wizualizacja 2

Inwestycja powstaje w Gdańsku, zaledwie 800 metrów od Zatoki Gdańskiej


ATAL Baltica Towers to unikatowy projekt na skalę Trójmiasta. Tworzymy nowoczesne rozwiązanie, łączące budownictwo mieszkaniowe i inwestycyjne. Osiedle powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, która umożliwia nie tylko komfortowe mieszkanie, ale również wypoczynek. Trójmiasto stanowi dla ATAL niezwykle perspektywiczny rynek. Od sierpnia zeszłego roku mamy w ofercie pierwszy projekt w Gdańsku – Nowa Grobla Apartamenty. Planujemy regularnie rozwijać naszą ofertę w Trójmieście – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL.

fot. mat. prasowe

ATAL Baltica Towers - wizualizacja 3

W budynku mieszkalnym postanie 113 mieszkań o powierzchniach od 32,38 do 106,45 mkw.Lokalizacja ATAL Baltica Towers umożliwi swobodne korzystanie z wszelkich uroków nadmorskiego miasta oraz bogatej oferty kulturalnej, naukowej i biznesowej całej aglomeracji. Lokalizacja osiedla przy Alei Gen. Hallera oraz nieopodal Drogi Zielonej gwarantuje dogod połączenie komunikacyjne z całym Trójmiastem. Tuż obok inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. W pobliżu funkcjonują liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola. Jednak o wyjątkowości tego miejsca decyduje bliskość Zatoki Gdańskiej – plaża, molo, promenada, ścieżki rowerowe oraz pobliskie parki. Teren inwestycji jest wyjątkowo malowniczy – wypełniony zielenią i niezwykle przestronny.

fot. mat. prasowe

ATAL Baltica Towers - aparthotel wizualizacja 1

W części aparthotelowej zaplanowano 134 lokale


Budynek aparthotelowy zaprojektowano od strony zachodniej, a mieszkaniowy od wschodu. Osiedle wyposażone będzie w kort tenisowy, ogólnodostępne tarasy widokowe na ostatnich kondygnacjach, siłownię oraz strefę saun. Będą one dostępne dla mieszkańców oraz gości. Cichobieżne windy, szerokie ciągi piesze oraz estetycznie wykończone części wspólne dodatkowo sprawią, że codzienne funkcjonowanie na osiedlu będzie niezwykle wygodne dla jego mieszkańców.

fot. mat. prasowe

ATAL Baltica Towers - aparthotel, wizualizacja 2

W garażu podziemnym aparthotelu powstaną 72 miejsca postojowe


Na trójmiejskie portfolio ATAL – poza ATAL Baltica Towers – składa się również zlokalizowana w centrum Gdańska inwestycja Nowa Grobla Apartamenty. Powstaje w niej 168 mieszkań oraz 10 lokali usługowych.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2019. Za projekt osiedla odpowiada KD Kozikowski Design.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: