eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Cerisier Résidence - mieszkania pod klucz w Poznaniu

Cerisier Résidence - mieszkania pod klucz w Poznaniu

2018-08-07 14:50

Cerisier Résidence - mieszkania pod klucz w Poznaniu

Cerisier Résidence - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Francuski deweloper Bouygues Immobilier rozszerza swoją poznańską ofertę o powstającą na terenie dzielnicy Grunwald inwestycję Cerisier Résidence. Rezydencja pod Wiśniami, bo tak można przetłumaczyć francuską nazwę, to kameralny budynek,a w nim 106 mieszkań wyposażonych w głębokie balkony, a w przypadku parterów - w przydomowe ogródki o powierzchni nawet 200 mkw. Odbiór mieszkań zaplanowano na lipiec 2020 roku.

Przeczytaj także: 3 nowe inwestycje mieszkaniowe na Pradze Północ

Cerisier Résidence to kameralny trzypiętrowy budynek, otoczony zielenią i drzewami wiśni. Inwestycja dostarczy na wielkopolski rynek 106 mieszkań: od kompaktowych kawalerek, przez lokale dwu- i trzypokojowe, po przestronne cztery pokoje, których powierzchnia ma sięgać nawet 90 mkw. Do lokali należeć będą głębokie balkony z balustradami ze szkła lub płyty HPL. Odpowiednie doświetlenie zapewniać mają pokaźnych rozmiarów okna.

Mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków o powierzchni do 200 m2 z wygodnym dostępem do wody. Deweloper nie zapomniał również o zmotoryzowanych oraz miłośnikach dwóch kółek. Na poziomie -1 powstanie parking podziemny, a na parterze- rowerownia. Dodatkowo w budynku zostaną zamontowane wideodomofony i stały monitoring.

Do podświetlenia elewacji oraz w eleganckich częściach wspólnych wykorzystano oświetlenie typu LED. Materiały wykończeniowe kolorystycznie nawiązują do elewacji budynku. Na uwagę zasługują m.in. zabudowane skrzynki pocztowe ze stali nierdzewnej, czy eleganckie płytki na posadzkach holi wejściowych. Pod uwagę zostały wzięte również detale – drzwi do poszczególnych lokali zostaną umieszczone w minimalistycznych, nowoczesnych portalach, a wycieraczki będą wpuszczone w posadzkę.

fot. mat. prasowe

Cerisier Résidence - wizualizacja

W kameralnym, trzypiętrowym budynku przy ulicy Smardzewskiej znajdzie się łącznie 106 lokali


Na wewnętrznym, częściowo otwartym dziedzińcu, oprócz drzew wiśni znajdą się również ławki z pergolami, zachęcające do wypoczynku i integracji mieszkańców. Projekt wyróżnia nowoczesna, elegancka zabudowa, podwyższony standard wykończenia części wspólnych, a także dobra komunikacja z centrum miasta. Ponadto w pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, w tym park i Lasek Marceliński, obiekty sportowe, liczne sklepy oraz lokale usługowe.
– Nasza poznańska inwestycja adresowana jest do wymagających nabywców, którzy od projektów mieszkaniowych oczekują podwyższonego standardu, cenią komfort i prestiż. Wybór lokalizacji własnego „M” to bardzo ważna decyzja. W przypadku Cerisier Résidence jest to spokojna okolica, oddalona od miejskiego zgiełku, jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum miasta – powiedział Adam Skóra, dyrektor projektów mieszkaniowych w Bouygues Immobilier Polska.– Apartamenty posiadać będą zróżnicowane metraże. Jest to oferta zarówno dla klientów planujących zakup pierwszego mieszkania, jak i tych, którzy poszukują dla siebie nowego, większego i komfortowego lokum na terenie dzielnicy – dodaje Adam Skóra.

Program Atelier - mieszkania pod klucz


Kupując mieszkania w inwestycji Cerisier Résidence, klienci będą mogli skorzystać z Programu Atelier, który pozwala na wykończenie mieszkań pod klucz. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w urządzonym i wykończonym mieszkaniu bez dodatkowych formalności związanych z aranżacją wnętrza. Program obejmuje m.in. montaż: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. Oferowane są trzy warianty wykończenia wnętrz: Tendance, Chic oraz Elegante.

Cerisier Résidence to druga inwestycja francuskiego dewelopera w Poznaniu. Dotychczas firma Bouygues Immobilier Polska zrealizowała łącznie 32 projekty mieszkaniowe w Warszawie i Wrocławiu. Zgodnie z raportem REAS nt. rynku mieszkaniowego , Poznań jest jednym z 6 miast o największej skali rynku w Polsce, obok Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta oraz Łodzi. Raport analizuje m.in. wielkość dostępnej oferty mieszkań. Liczba projektów lokowanych w Poznaniu stale wzrasta, sprzedaż w ostatnich czterech kwartałach utrzymywała się na rekordowo wysokim poziomie, a średnie ceny lokali wynoszą ok. 7 tys. zł/m2. W Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu są wciąż atrakcyjniejsze niż
w Warszawie, Krakowie i Trójmieście.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: