eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Orso - nowa inwestycja Bouygues Immobilier

Osiedle Orso - nowa inwestycja Bouygues Immobilier

2019-01-28 13:43

Osiedle Orso - nowa inwestycja Bouygues Immobilier

Osiedle Orso © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Ulica Piastowska, warszawski Ursus. To właśnie pod tym adresem już wkrótce ruszą prace nad osiedlem Orso. Kompleks, który składa się ośmiu budynków wielorodzinnych i położony jest w niedalekim sąsiedztwie stacji PKP Ursus-Niedźwiadek, dostarczy na stołeczny rynek 103 lokale, o powierzchniach od 38 do 78 m2. Nowe mieszkania mają być gotowe do odbioru na początku 2021 roku. Deweloper oferuje trzy warianty wykończenia pod klucz.

Przeczytaj także: Soleil de Malta w Poznaniu

Warszawski Ursus zyskuje coraz to większą popularność i to zarówno wśród osób poszukujących własnego M, jak i deweloperów. Biorąc jednak pod uwagę jego oddalenie od wielkomiejskiego zgiełku i zarazem dobre skomunikowanie z centrum miasta, nie powinno to być żadnym zaskoczeniem.

W ramach osiedla Orso zaplanowano 8 kameralnych budynków, a w nich 103 dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchniach od 38 do 78 m2. Każde z nich wyposażone zostanie w duże, zapewniające dobre doświetlenie okna, a funkcjonalne rozkłady wnętrz mają zapewniać przyszłym mieszkańcom dużą dozę swobody w aranżacji wnętrz według własnych potrzeb. Na parterze znajdą się mieszkania z ogródkami, natomiast na pierwszym piętrze – kompaktowe dwupoziomowe mieszkania z balkonami, które pozwalają na oddzielenie części dziennej od sypialnianej.

Najnowsza inwestycja Bouygues Immobilier, Osiedle Orso, powstaje w niedalekim sąsiedztwie stacji PKP Ursus-Niedźwiadek, co gwarantuje przyszłym mieszkańcom, że podróż do Śródmieścia nie zajmie im więcej niż pół godziny. Dodatkowo w pobliżu nie brakuje ani terenów zielonych ani też rozwiniętej infrastruktury.
Kameralny charakter Osiedla Orso, utrzymana w nowoczesnym stylu niska zabudowa, szeroki wybór metraży oraz obfitość pobliskiej okolicy w sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi tereny zielone to główne atuty inwestycji, które razem współtworzą przyjazny, rodzinny klimat. – powiedział Cezary Grabowski, menadżer ds. sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

fot. mat. prasowe

Osiedle Orso - wizualizacja 1

W 8 budynkach Osiedla Orso, przy ul. Piastowskiej zostaną ulokowane 103 mieszkania


Program Atelier - wykończenie mieszkań pod klucz


Kupując mieszkania w inwestycji Osiedle Orso, klienci będą mogli skorzystać z Programu Atelier, który pozwala na wykończenie mieszkań pod klucz. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w urządzonym i wykończonym mieszkaniu bez dodatkowych formalności związanych z aranżacją wnętrza. Program obejmuje m.in. montaż: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. Oferowane są trzy warianty wykończenia wnętrz: Tendance, Chic oraz Elegante.

fot. mat. prasowe

Osiedle Orso - wizualizacja 2

Kupując mieszkania w inwestycji Osiedle Orso, klienci będą mogli skorzystać z Programu Atelier


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: