eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wyspiarska Forêt: nowe mieszkania na Białołęce

Wyspiarska Forêt: nowe mieszkania na Białołęce

2018-10-18 00:25

Wyspiarska Forêt: nowe mieszkania na Białołęce

Nowe mieszkania na Białołęce © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Przy ulicy Wyspiarskiej na warszawskiej Białołęce Bouygues Immobilier Polska rusza z pracami nad osiedlem Wyspiarska Forêt. Dwa 5-piętrowe budynki, położone w otoczeniu prywatnego lasu, dostarczą na stołeczny rynek 95 lokali o powierzchniach od 40 do 80 m². Deweloper oferuje również trzy warianty wykończenia wnętrz. Odbiór mieszkań zaplanowano na ostatni kwartał 2020 roku.

Przeczytaj także: Linde Résidence: nowe mieszkania na Bielanach

Nazwa Wyspiarska Forêt (z franc. "las") nawiązuje do położenia inwestycji, która powstaje w spokojnej zielonej okolicy i - jak już wspomniano we wstępie - w otoczeniu prywatnego lasu. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 95 mieszkań o metrażach od 40 do 80 m². Będą to przede wszystkim lokale 3-pokojowe, ale nie zabraknie również mieszkań 2- i 4-pokojowych. Do każdego z nich przynależeć będzie balkon lub ogródek, a w przypadku ostatnich pięter - taras. Pod budynkami powstanie hala garażowa, zaplanowano również naziemne miejsca parkingowe. Lokalizacja osiedla gwarantuje dogodny dostęp do sklepów spożywczych, przedszkola oraz przychodni. Samochodowa wyprawa do centrum targowego Marywilska 44 lub na ekologiczny targ owocowo-warzywny zajmować ma zaledwie kilka minut, a większe zakupy można będzie zrobić w położonej nieco dalej Galerii Północnej.

Wyspiarska Forêt to interesująca propozycja dla mieszkańców, którym zależy na dobrym połączeniu z miastem. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki kilku linii autobusowych, w tym linia nocna, którą w nieco ponad 30 minut można dojechać do Dworca Centralnego. 10 minut zajmuje spacer do przystanku szybkiej kolei miejskiej, którą w 12 minut można dojechać do Dworca Gdańskiego, gdzie zlokalizowany jest przystanek metra. Zmotoryzowani mieszkańcy do ścisłego centrum dojadą samochodem w jedynie 20 minut.
- Osoby poszukujące nowego mieszkania coraz częściej cenią sobie przede wszystkim ciszę i spokój. Wybierają apartamenty w okolicach oddalonych od miejskiego zgiełku, ale dobrze skomunikowanych z pobliskimi dzielnicami i centrum miasta. Inwestycja Wyspiarska Forêt jest odpowiedzią na oczekiwania tych, którzy chcą mieszkać komfortowo pod każdym względem – powiedział Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor warszawskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska.
-
Niewątpliwym atutem inwestycji jest zlokalizowany w pobliżu prywatny las. W jego centralnej części, na niewielkiej polanie, znajdzie się stół do gry w tenisa stołowego oraz stół szachowy. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany, co zapewni bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom. Tereny rekreacyjne to nie tylko zielone otoczenie osiedla i przynależący do niego prywatny las. To również ścieżki rowerowe i malownicze okolice pobliskiego Kanału Żerańskiego – idealne dla biegaczy, miłośników rowerów czy sportów wodnych.

fot. mat. prasowe

Wyspiarska Forêt - wizualizacja 1

Odbiór mieszkań planowany jest na czwarty kwartał 2020 roku.


Program Atelier - wykończenie pod klucz


Kupując mieszkania w inwestycji Wyspiarska Forêt, klienci będą mogli skorzystać z Programu Atelier, który pozwala na wykończenie mieszkań pod klucz. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w urządzonym i wykończonym mieszkaniu bez dodatkowych formalności związanych z aranżacją wnętrza. Program obejmuje m.in. montaż: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. Oferowane są trzy warianty wykończenia wnętrz: Tendance, Chic oraz Elegante.

fot. mat. prasowe

Wyspiarska Forêt - wizualizacja 1

Odbiór mieszkań planowany jest na czwarty kwartał 2020 roku.


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • janusz.z / 2018-10-29 11:16:25

    Na Białołęce dobrze się mieszka, my akurat kupiliśmy córce mieszkanie na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej. Póki nie pójdzie na studia je wynajmujemy, w sumie chętni znaleźli się w kilka dni. Cisza, spokój, jak nie Warszawa. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: