eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Villa de Charme - osiedle domów na Bemowie

Villa de Charme - osiedle domów na Bemowie

2019-02-24 00:25

Villa de Charme - osiedle domów na Bemowie

Villa de Charme © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na warszawskim Bemowie powstaje najnowsza inwestycja Bouygues Immobilier Polska. Villa de Charme to kameralne osiedle, w ramach którego powstaną 52 domy. Każdy z nich będzie posiadać trzy kondygnacje nadziemne, dwa tarasy oraz przydomowy ogródek i podziemny garaż. Atutem inwestycji ma być m.in. zielone otoczenie. Planowany odbiór mieszkań to III kwartał 2021 roku.

Przeczytaj także: Bouygues Immobilier ukończy apartamentowiec Centreville

Bemowo to obecnie jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. Nie jest zatem zaskoczeniem, że jest ono coraz częściej wybierane jako lokalizacja nowych inwestycji. Tą drogą poszedł również Bouygues Immobilier, który przy ulicy Szeligowskiej 25A planuje zbudować osiedle Villa de Charme. Stworzą je 52 domy z podziemnymi garażami i ogródkami.

Na każdy z nich złożą się trzy kondygnacje nadziemne, które - jak zapewnia deweloper - mają gwarantować mieszkańcom dużą dowolność aranżacji. Pod budynkiem znajdą się stanowiska na dwa samochody i funkcjonalne schowki. Wypoczynkowi sprzyjać ma przydomowy ogródek o powierzchni do 94m².

Do dyspozycji mieszkańców będą również dwa tarasy. Pierwszy znajdować się będzie na parterze, zaś drugi na ostatniej kondygnacji, połączony jest z sypialnią. Łączna powierzchnia czterech kondygnacji w zależności od domu wynosi od 152 do 161m².

Budynki o prostej bryle będą miały jasne kolory elewacji, a dzięki drewnianym elementom wykończenia zyskają ponadczasowy, elegancki charakter. Natomiast zastosowanie dużych okien typu portfenetr ma być gwarancją doświetlenia pomieszczeń.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Pod budynkiem znajdują się stanowiska na dwa samochody i funkcjonalne schowki


W pobliżu ulicy Szeligowskiej, gdzie będzie zlokalizowane osiedle Villa de Charme, znajdują się obiekty handlowo-usługowe, w tym centra handlowe, a także szkoły i przedszkola. Tereny rekreacyjne to nie tylko zielone otoczenie osiedla, ale również m.in. Park Górczewska czy Park Powstańców Warszawy, które pozwolą przyszłym mieszkańcom na aktywny wypoczynek. Wygodne połączenie z miastem zapewniają zlokalizowane w pobliżu trasy S8 oraz DK7. W sąsiedztwie osiedla znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej, a w odległości zaledwie 500 metrów od Villa de Charme wybudowana zostanie nowa stacja II linii metra – Chrzanów.
– Villa de Charme jest bardzo dobrą alternatywą względem wielopokojowego mieszkania o podobnym metrażu, zwłaszcza, że koszty eksploatacji w przypadku takiej inwestycji będą niższe. Osiedle blisko planowanej stacji metra wyróżnia unikatowość posiadania domu z ogródkiem, stanowiskami na dwa samochody oraz funkcjonalnymi schowkami. Zapewni jego mieszkańcom zarówno przyjazne miejsce do życia i wypoczynku, jak i wygodne połączenie z sąsiadującymi dzielnicami i centrum miasta. Villa de Charme to projekt wyjątkowy, bowiem niełatwo znaleźć osiedle o podobnych cechach na rynku pierwotnym w Warszawie. – powiedział Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: