eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Młode Gwiazdowo: domy szeregowe od Greenbud Development

Młode Gwiazdowo: domy szeregowe od Greenbud Development

2020-05-05 10:44

Młode Gwiazdowo: domy szeregowe od Greenbud Development

Młode Gwiazdowo © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W podpoznańskim Gwiazdowie, w odległości zaledwie 2 km od Kostrzyna i 10 km od Swarzędza, Greenbud Development buduje pierwsze w swoim portfolio osiedle domów szeregowych. W I etapie inwestycji zaplanowano powstanie 10 lokali o powierzchni 99 mkw. każdy.

Przeczytaj także: Osiedle przy Marinie. Nowe mieszkania w Baranowie pod Poznaniem

Greenbud Development w okolicach Poznania działa nie od dziś. Warto wspomnieć chociażby zrealizowane w gminie Swarzędz osiedle bliźniaków Zielone Rabowice II, czy Nowy Jasin. Teraz przyszła kolej na usytuowany w obrębie gminy Kostrzyn kompleks domów szeregowych Młode Gwiazdowo. Tego rodzaju zabudowa jest novum w ofercie dewelopera.

W ramach I etapu zaplanowano 10 lokali, każdy o powierzchni 99 m kw., z ogrodem oraz miejscem parkingowym, które są już uwzględnione w cenie mieszkania.

Każdy z domów szeregowych powstających w ramach inwestycji Greenbud Development zostanie podzielony na strefy. Dzienną zajmie parter o powierzchni 32 m kw., na którą składa się kuchnia, toaleta i pokój dzienny, zaś góra to strefa przeznaczona na przestrzeń prywatną (sypialnie, łazienka, gabinet itp.). Powierzchnie pokoi to 9, 12 i 16 m kw. Ewentualna zmiana zaproponowanego układu pomieszczeń, przy zgłoszeniu na początkowym etapie inwestycji, będzie bezpłatna.

Osiedle usytuowane jest 2 km od Kostrzyna oraz nieco ponad 10 km od Swarzędza. Gwiazdowo zapewni potencjalnym mieszkańcom nie tylko łatwy dostęp do dobrze zorganizowanego zaplecza handlowo-usługowego, ale także bliskość wyjątkowych terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki mieszkańcy będą mieli Park Krajobrazowy Promno, a także liczne tereny rekreacyjne m.in. Piastowski Trakt Rowerowy. Ponadto dobra infrastruktura drogowa i kolejowa w niespełna 30 minut pozwala dotrzeć do stolicy Wielkopolski.

Zakończenie I etapu inwestycji planowane jest na kwiecień 2021.

fot. mat. prasowe

Młode Gwiazdowo - wizualizacja inwestycji

W ramach I etapu osiedla Młode Gwiazdowo przewidziano powstanie 10 lokali w zabudowie szeregowej


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: