eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Na osiedlu Golf Park powstają ostatnie domy

Na osiedlu Golf Park powstają ostatnie domy

2019-08-20 11:41

Na osiedlu Golf Park powstają ostatnie domy

Golf Park © fot. mat. prasowe

INPRO wprowadziło do sprzedaży ostatnie 7 domów realizowanych w ramach osiedla Golf Park w Tuchomiu. Kupujący mogą wybierać spośród 6 domów w zabudowie bliźniaczej (158 mkw.) oraz jeden dom wolnostojący (200 mkw.) Deweloper planuje, że ten etap inwestycji zakończy się w sierpniu nadchodzącego roku. Ceny rozpoczynają się od 623 tys. zł brutto.

Przeczytaj także: Nowe domy w sprzedaży na osiedlu Golf Park

Inwestycja położona jest w odległości 6,6 km od granic Gdyni, a dystans ten, trasą szybkiego ruchu, pokonać można w zaledwie 20 minut. W sąsiedztwie rozpościerają się lasy, niedaleko stąd również do Jeziora Tuchomskiego. Okolica sprzyja aktywności fizycznej - w pobliżu znajduje się 34-kilometrowa trasa rowerowa, łącząca Gdańsk Osowę z Sianowem, wiele ścieżek spacerowych oraz pole golfowe w Tokarach. Od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy dzieli osiedle 11,5 km.

Domy powstające w ramach osiedla Golf Park usytuowane są na działkach o powierzchni od 514 m2 do 1.191 m2, a ich powierzchnia użytkowa zawiera się w przedziale od 158 m2 do 200 m2.

Osiedle jest w całości ogrodzone, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom całodobowa ochrona. Dodatkowo na terenie inwestycji powstało boisko wielofunkcyjne i plac zabaw dla dzieci. Do każdego budynku przynależy garaż i przydomowy ogródek. Dbając o komfort przyszłych mieszkańców, deweloper wybudował także drogę o szerokości 5 m z chodnikiem. Domy jednorodzinne, bliźniaki, jak i tereny zielone zostały zaprojektowane przez Biuro Projektowe BJK Architekci, a wyspecjalizowana ekipa budowlana wykonała budynki mieszkalne z najwyższej jakości materiałów o cechach energooszczędnych. Szlachetne tworzywa charakteryzują się niską przepuszczalnością ciepła oraz spełniają wszystkie normy akustyczne, zapewniając poczucie komfortu wszystkim domownikom na osiedlu Golf Park.

fot. mat. prasowe

Golf Park

Osiedle jest w całości ogrodzone, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom całodobowa ochrona


W aktualnej ofercie osiedla Golf Park znajduje się 14 domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej. Docelowo, w ramach czterech etapów na osiedlu powstanie 81 domów. Ceny nieruchomości pozostałych w ofercie wraz z działką rozpoczynają się od 623 tys. zł brutto.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: