eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Europejskie w Gorzowie

Osiedle Europejskie w Gorzowie

2018-11-20 10:38

Osiedle Europejskie w Gorzowie

Osiedle Europejskie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Rozpoczęła się sprzedaż kolejnej puli mieszkań realizowanych w ramach inwestycji Osiedle Europejskie. Tym razem do oferty trafiło 130 mieszkań, których odbiór zaplanowano na schyłek 2020 roku. Jednocześnie Budnex rozpoczął realizację kolejnego etapu ze 119 lokalami, których termin oddania do użytkowania jest jeszcze odleglejszy.

Przeczytaj także: Nowa Łężyca jeszcze większa

Osiedle Europejskie to flagowa realizacja Budnexu. Powstający w Gorzowie kompleks zamieszkuje już około 4,5 tys. osób, a będzie ich jeszcze więcej.
- Wprowadzone do sprzedaży mieszkania to drugi etap budynku 14, który powstaje przy Placu Centralnym na Osiedlu Europejskim. Realizowany obiekt zamknie jedną z pierzei przyszłego placu, ponieważ docelowo podobna zabudowa powstanie wokół całego tego terenu – mówi Monika Golec z firmy Budnex.

Wprowadzony właśnie do sprzedaży budynek przy ul. Londyńskiej 9 ma pięć pięter i sześć klatek. W każdej z nich znajdzie się winda, podziemny garaż oraz komórki lokatorskie. W ofercie dostępne są mieszkania w metrażach od 30 do niemal 82 mkw. z balkonami i loggiami, których powierzchnia może sięgać nawet 30 mkw.

Od strony zachodniej, wzdłuż całego powstającego budynku znajduje się obszar zaprojektowany jako teren zielony. Będzie to naturalny łącznik z Placem Centralny osiedla, a jednocześnie wyznaczy on zieloną oś przebiegającą przez cały kompleks mieszkaniowy. Zieleń, która tu docelowo powstanie, naturalnie wyznaczy drogę ku Rezerwatowi Przyrody "Gorzowskie Murawy", oraz terenom przeznaczonym pod sport i rekreację.

fot. mat. prasowe

Osiedle Europejskie - wizualizacja 1

Łącznie w zrealizowanych przez firmę budynkach mieszka już ok 4,5 tys. osób


Osiedle Europejskie powoli staje się nową dzielnica Gorzowa. Spore zainteresowanie mieszkaniami w tej lokalizacji sprawia, że deweloper systematycznie rozbudowuje to założenie urbanistyczne. Stąd równoległa realizacja kolejnego budynku, w którym znajdzie się 119 mieszkań. Ten etap inwestycji będzie nawiązywał do budynków nieco wcześniej powstałych na tym osiedlu. Znajdą się w nim mieszkania o większej powierzchni, przeszło 60 metrowe, które coraz częściej są poszukiwane przez klientów. Nie zabraknie w nim również utożsamianych z inwestycjami Budnexu obszernych narożnych balkonów. Zainteresowani mieszkaniami w tym etapie inwestycji na odbiór kluczy będą musieli jednak jeszcze trochę poczekać, gdyż prace przy jego budowie dopiero ruszyły.

fot. mat. prasowe

Osiedle Europejskie - wizualizacja 2

Do sprzedaży wprowadzono nową pulę 130 mieszkań


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: