eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Budnex: ostatnie mieszkania przy Lewandowskiego w Szczecinie

Budnex: ostatnie mieszkania przy Lewandowskiego w Szczecinie

2019-11-15 10:01

Budnex: ostatnie mieszkania przy Lewandowskiego w Szczecinie

Lewandowskiego IV w Szczecinie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Rozpoczęła się sprzedaż ostatniej puli lokali dostępnych w ramach inwestycji budowanej przez firmę Budnex przy ulicy Lewandowskiego w Szczecinie. W ofercie dewelopera pojawiło się właśnie 67 nowych mieszkań o powierzchniach od 36 do 74 m. kw. Ich odbiór zaplanowano na początek 2022 roku. Ceny rozpoczynają się od 7200 zł za m kw.

Przeczytaj także: Osiedle Europejskie w Gorzowie

Ostatni etap inwestycji przy Lewandowskiego zakłada powstanie jednego, dwuklatkowego budynku, który pomieści 67 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o metrażach od 36 do 74 m. kw. Budnex nie wyklucza jednak możliwości ich łączenia. Jak podkreśla, tego rodzaju zmiany, jeśli przeprowadzane są jeszcze na etapie budowy, nie owocują zwiększeniem kosztów, a umożliwiają stworzenie przestronnej, nawet 140-metrowej przestrzeni do życia.

Wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkony o powierzchni od 6 do 15 m. kw., a mieszkańcy większości najmniejszych lokali zyskają przeszklone loggie. Prace budowlane już ruszyły, za ich wykonawstwo odpowiada Budnex Deweloper, który pracuje właśnie nad przygotowaniem budowy dwupoziomowej hali garażowej w podziemiach budynku.

Atutem inwestycji Budnex jest lokalizacja, która zapewnia zarówno odpoczynek od miejskiego zgiełku, jak i dogodny dostęp do centrum miasta, dworca PKP oraz infrastruktury edukacyjnej.

Autorem projektu architektonicznego ostatniego etapu inwestycji jest gorzowski architekt Piotr Wiśniewski.

Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7200 zł za m kw.

fot. mat. prasowe

Lewandowskiego IV - wizualizacja 1

Autorem projektu nowego budynku jest gorzowski architekt Piotr Wiśniewski


Budnex w województwie zachodniopomorskim znany jest nie tylko ze swej szczecińskiej inwestycji, ale głównie z nadmorskich projektów. Sztandarowymi są kompleksy Porta Mare w Dziwnówku, oraz Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. W tym roku deweloper rozpoczął realizację kolejnej nadmorskiej inwestycji. To powstający w Dziwnowie kompleks Porta Mare Marina, który składać się będzie 242 apartamentów. Inwestycja ma być gotowa w połowie 2022 roku.

fot. mat. prasowe

Lewandowskiego IV - wizualizacja 2

W IV etapie realizacji powstanie 67 mieszkań


– Czwarty etap inwestycji przy ulicy Lewandowskiego, to zwieńczenie naszego dużego projektu, który od kilku lat powstawał w szczecińskiej dzielnicy Nowe Miasto. Warto zaznaczyć, że w przyziemiu budynku znajdzie się lokal usługowy z przeznaczeniem na wielkopowierzchniowy sklep spożywczy. Tego typu usług do tej pory brakowało na osiedlu – dodaje.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: